Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

kto sie boi Antego???
to taki łagodny człwiek co kieyś chciał być misiem:)))a ja tez eni moge bo to jzu dzis....
milej zabawy

kto sie boi Antego???
to taki łagodny człwiek co kieyś chciał być misiem:)))a ja tez eni moge bo to jzu dzis....
milej zabawy

zobacz wątek
21 lat temu
przytulanka22

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry