Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

Nie spoznisz sie:P
Mozna powiedziec ze bedziesz za wczesnie....kilka miesiecy:D

Nie spoznisz sie:P
Mozna powiedziec ze bedziesz za wczesnie....kilka miesiecy:D

zobacz wątek
21 lat temu
Antyspołeczny

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry