Re: Spotkanie
d napisał(a):
> Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
> Moc uśmiechu i radości.
..........i pogodnej starości;-))))))))))))))) P
dziękuję ;)
d napisał(a):
> Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
> Moc uśmiechu i radości.
..........i pogodnej starości;-))))))))))))))) P
dziękuję ;)
zobacz wątek