Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

d napisał(a):

> Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
> Moc uśmiechu i radości.
..........i pogodnej starości;-))))))))))))))) P
dziękuję ;)

d napisał(a):

> Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
> Moc uśmiechu i radości.
..........i pogodnej starości;-))))))))))))))) P
dziękuję ;)

zobacz wątek
21 lat temu
whatever

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry