Widok

Sprawdź się biegnąc przez 12 minut

Opinie do artykułu: Sprawdź się biegnąc przez 12 minut.

W Gdańsku ponownie odbędzie się Test Coopera dla wszystkich chętnych. Na stadionie przy al. Grunwaldzkiej 244 będzie można sprawdzić swoją sprawność fizyczną biegnąc lub maszerując przez 12 minut. Bezpłatne zapisy prowadzone są przez internet. Testy odbędą się w seriach, w piątek i w sobotę, w godz. 9-15.

Na listach startowych znajduje się już ponad 300 osób. Zapisy są konieczne, ponieważ chętni podzieleni są na tury biegowe. Te każdego dnia startują co 20 minut, od godz. 9. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

moje wyniki

po trzech minutach wypluwam płuca, po pięciu tylko świński trucht, po dziesięciu reanimacja. Dwanaście mnie uśmierca
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

przebiegne po piwo i spowrotem;]

na zdrowie;]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pobiegnij szybko do szkoły.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedyś byłem w stanie. Biegłem na trening bo byłem spóźniony przewaznie.

Wpadałem na salę - 100 pompek za karę i trening. Dziś może przez 12 sekund bym poradził sobie z biegiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

serio? da się tak zrujnować?

Wale kilka browarów dziennie, mam stówkę na wadze, ostatnio odpadł mi guzik od dżinsów jak się schyliłem ale nadal daję radę biegać. Marnie bo marnie ale 5 km przez pół godziny dam radę przebiec. No dobra może jesteś starszy, ja mam 36 lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 12 min

To ja schodze do auta z 2 pietra...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

12 minut to ja zakladam rano buty do pracy i jest mi bardzo ciezko oddychac pozniej
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

12 minut to ja rano zakladam buty do pracy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ile ?

...w kij...

edycja. nie pisałem w kij tylko popularny wulgaryzm ogólnie dostępny na ulicy i poza nią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

e tam

"Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę, numer startowy, butelkę wody, kubek ciepłej herbaty i drożdżówkę"
jak byście dawali świeżaki to bym biegł nawet 13 minut.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Gdańsku piękny nowy stadion, a ten obiecany przez Szczuka w Gdyni ciągle "nie da się"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry