Niestety nie jestem zadowolona z jakości usług szkoły Text. Oddałam do sprawdzenia dwa listy motywacyjne (listy były przed oddaniem napisane po angielsku), które potrzebowałam do aplikacji na uczelnię za granicą. Wysłałam listy do szkoły Text w czwartek, zaliczkę wpłaciłam tego samego dnia, umówiłyśmy się z Panią na odbiór listów w poniedziałek. Zadzwoniłam w poniedziałek z zapytaniem, o której mogłabym podjechać i je odebrać. Pani odpowiedziała że jest chora i nie da rady je sprawdzić na poniedziałek. Kiedy powiedziałam, że podczas rozmowy w czwartek podkreślałam, że bardzo zależy mi na czasie, bo aplikacja na studia kończy się niebawem, Pani mi odpowiedziała, że nie jest robotem. Problem polega na tym, że nie dostałam żadnej informacji od szkoły, że listy nie są jeszcze gotowe. W czwartek miałam dostać telefon, z informacją o dniu i cenie sprawdzenia listów, niestety takiego telefonu też nie dostałam. Listy trafiły do mnie we wtorek, sprawdzone, z kilkoma poprawkami, przy niektórych słowach pojawił się znak zapytania bez wytłumaczenia. Dwa listy zawierały mniej niż 1500 słów, całość kosztowała mnie 149 zł.