Widok

Sprzątanie apartamentów pracował ktoś?

Witam od dłuższego czasu pojawia sie ogloszenie sprzątania apartamentów na stałe dorywczo gwarantujemy dojazd dodane przez Pania Ewe czy pracował ktoś tam? Co to za firma jest? Miał ktos jakies doświadczenia z firmami oferujacymi taka prace? Z góry dziekuje za info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam. Znalazłam ogłoszenie 15 zł/ h czy warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Up....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie warto...ja pracowałam w jednej z firm....żadnych sztywnych godzin pracy...ciągle byłaś na telefon...jednego dnia przykładowo miałaś zacząć od 10 do 18 a dostawałas telefon ze masz być np od 12 do 15 albo w międzyczasie sprzątania tzn. apartamentow czyli zwykłych mieszkań miałaś godzinna przerwę bo turyści jeszcze nie opuścili lokalu i trzeba czekać.
Mieszkania porozrzucane po całym Trójmieście.
Innym razem wiedząc że masz dzień wolny dostajesz tel ze masz być np na 14 w Gdańsku.
Totalnie rozwalony prywatny czas.nic nie można zaplanować.
Nie wspomnę o syfie jaki się zastaje w niektórych mieszkaniach po turystach a dopłaty za takie sprzątanie brak.
Finansowo wyglądało to tak ze za kawalerkę dostawałam ok 25 zł za sprzatanie a za mieszkanie 2 pokojowe 40 zł .dziennie było od 2 do 5 mieszkań.
Od tego odlicz koszty dojazdu Gdańsk Gdynia Sopot.
nie warto absolutnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo za info. Faktycznie z tym czasem pracy jest lipa. 7dni w tygodniu masz być gotowa do pracy:( jak imprezowi turyści sie w trafią to człowiek nie wiewiem oD czego zacząć sprzątać i nieprzepraszam wiadomo kiedy skończy. Dużo dźwigać trzeba, torby z pościelą, chemie, często odkurzacz mopy bo wiadro. Same targanie tego z apartamentu do schowka dużo czas sie traci A potem trzeba na sprzątaniu zpierdzielac zżeby cookolwiek sensownego zarobić. Ogólnie wyzysk i mega ciężka praca w syfie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam .
Jak wygląda sprzątanie apartamenty w Sopocie. Wymagają prawo jazdy.
Dają auto słuzbowe? I jaka stawka teraz . W ogłoszeniu napisane ze na akort.
Ktoś pracował?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sprzątam zawodowo już wiele lat i to wcale nie jest zła praca. Wystarczy tylko korzystać z dobrej jakości produktów. Środki czystości do takiego sprzątania najlepiej jest moim zdaniem kupować w takich sklepach jak Pro-formula. Mają oni w ofercie profesjonalne produkty bardzo wysokiej klasy, którymi naprawdę dobrze się sprząta. Polecam wam sprawdzić ich ofertę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

chyba UK nie troluj praca sezonowa , nawet Ukraińcy nie chcą robić pokój pokojowi nie równy no i oczywiście bez umowy pazerne hotele szukają tanich podwykonawców do czarnej roboty , na szczęście dożyłem czasów w których rynek pracownika sam się mści i takie średniowieczne fuchy na niewolniczych warunkach zdechną śmiercią naturalną
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy tego typu sprzątaniu bardzo ważne są dobrej jakości środki czystości. Bardzo polecam na przykład te dostępne tutaj - https://medim24.pl/ naprawdę skuteczne i w dobrych cenach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry