Widok

Sprzątanie do poprawki

Okna i łazienka wyczyszczone bez zarzutu, ale już reszta pozostawia wiele do życzenia. Szafki pomazane i miejscami niedoczyszczone. Okap na który zwracałam szczególną uwagę nie został wyczyszczony tylko pomazany z gory. Sitka w zalewie nie zostały umyte. Podłoga w lazience cała w smugach i nie wiem dlaczego się lepila po wyschnięciu. Generalnie musiałam poprawiać więc nie polecam. Nie było okazji rozejrzeć się po sprzątaniu ponieważ ekipa wyszła przed tym jak podłoga wyschla. Gdy zauważyłam niedociągnięcia napisałam SMS w odpowiedzi otrzymałam cennik usług zupelnie inny niż ten który został ustalony podczas rozmowy telefonicznej. Nie polecam. Ja na pewno już nie skorzystam.
Moja ocena
oferta: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam .Uwazam, że niesłusznie nas pani tak ocenia. 3.5 h sprzątaliśmy u pani w 4 osoby .Nie potrafi pani sama utrzymać porządku w swoim mieszkaniu i nie umie pani docenić Czyjejś ciężkiej pracy oraz być wdzięczna za pomoc. Nie poinformowała nas pani również podczas rozmowy telefonicznej ,że okna nie były myte ponad rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry