Widok

Sprzedam FARAGE GALAXY 4000

Wesele Temat dostępny też na forum:
Mam do sprzedania Galaxy 4000 po maju 2008.
Kolor biały z platynowo- złotą koronką. Rozmiar 36-38 na wzrost ok. 163 + ok.8 cm opcas.
Do tego w cenie 3m tren dopinany, ozdobe na szyję i we włosy, bolerko rękaw 3/4 z oryginalnej koronki. Całość w kamieniach Swarovskiego.

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wstawić na forum takie balwry jak suwaczek i foto???

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-19839.png
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.mam pytanko co do sukni.mi sie bardzo podoba suknia farage galaxy 4000 :) ale ta kolekcja z jakiego jest roku??nie ktore panie pisza ze otrymała nagrode na towar 2005r a nie ktore ze jet to model 20007/2008.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mi wiadomo to ten model był w sprzedaży już od 2006roku i nadal sie dobrze sprzedaje i jest w cenie. Ja też sobie kupiłam taka samą ja Asia1010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki :) ja juz mam tyle zdje tej sukni we moim folderze ze masakra:)ona jest przesliczna i nie widze ładniejszej sukni na ten jedyny dzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-19839.png
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest taka suknia jak moja !!!

http://www.wyjdzzamnie.pl/suknia-wiecej-465353.html

http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-19839.png
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Neania ja wlasnie sie zastanawiam nad bolerkiem... Chyba tez wezme atłasowe z Farage. Ślicznie uszyte i leza jak druga skora. Tylko chyba wolalabym takie z krotkim rekawkiem tzw "motylek". Nie wiem tylko jak bedzie to wygladalo do tej sukienki- tez z Farage- bo mierzylam dlugie i bylo pieknie :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem Ci, że jeżeli chodzi o farage tę moją to atłasowe dla mnie nie wchodzi w gre! Tylko z koronki, niestety okazało się, że koronka z Galaxy 4000 podrożała o 120%!!!!!!! I bolerko wycenili na 700 zł, Więc będę miała tiulowy szal!!!

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.faragebride.com/en/collection/series1/7695.jpg#7695.jpg

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nareszie się udało coś wkleić, teraz spróbuje to powiększyć!!!

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-19839.png
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taką właśnie mam do sprzedania!!!!!!!!!!!!

Jest suuuper!

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAMhttp://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-19839.png
image

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry