Widok

Sprzedam Galaxy 4000

Wesele Temat dostępny też na forum:
image
Shot with uD800,S800 at 2007-07-17





Sprzedam suknie slubna szyta na wzor Galaxy 4000 koloru bialego rozmiar 38
wzrost 169 cm+ 5 cm obcas.
Gratis:
Welon + bolerko + diadem + ozdoba na szyje + niebieska podwiazka

Wiecej zdjec wysle na e-maila

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam fotki- dziękuję!
Dam znać jak się zdecyduje!

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
Shot with NIKON D80 at 2007-08-20
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia1010
Wyslalam e-maila do ciebie z fotkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia1010
Wysle ci fotki dzisiaj wieczorem na e-maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj na fafrito@onet.eu

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia1010 masz moze innego e-maila gdyz ja mam problemy z wyslaniem wiadomosci.
Wysyta do ciebie fotki i przychodzo mi komunikat ze wiadomosc do ciebie nie doszla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam prośbę!

Prześlesz ma pare fotek innych na mojego maila?
jow20@buziaczek.pl

Pozdrawiam

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia1010 Nie bywam w okolicy Warszawy ale nie ma problemu z przerobieniem sukienki.ja mam 169cm a ty jestes troche nizsz ale pamietaj ze ubiezesz pewnie buty z obcasem 8 cm a jakby byla mimo to jescze za dluga to nie ma problemu ze skroceniem.Gorset jest z tylu wiazany wiec tu wogle nie ma problemu.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś jeszcze;-)

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bywasz czasami w okolicach Warszawy?
Wiesz ja zwykle noszę rozmiar 36 i mam 163 cm wzrostu sądzisz, że da się ją przerobić???

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko fajnie tylko, że ja jestem spod stolicy!

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem z Rumi( jest to kolo Gdyni)
Cena 1200zl-do lekkiej negocjacji.
Dodam tylko ze do sukni dodaje bolerko, welon,diadem,ozdobe na szyje i niebieska podwiazke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam za zwłoke;-)
Ok to teraz 2 zasadnicze pytanka skąd jesteś i jaka jest cena Twojej kreacji???

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia1010 jednak nie wyslalam e-maila , chyba masz masz zle wypianego.
Dodam tylko zze sukienka jest na sprzedaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia1010 wyslalam do ciebie emaila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadal aktualne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj mg2007. Czy twoje kreacja już sprzedana???

Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
Shot with DSC-P72 at 2007-08-12

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na przymiarke

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry