Odpowiadasz na:

Sprzedam Gry

Sprzedam Gry
Mam na sprzedaż 13 przyjemnych gier
1. Gta trylogia bez klucza 15 zł
2. The sims z bezludnej wyspy 15 zł
3.Turok 10 zł
4. Skrzaty 5 złrozwiń

Sprzedam Gry
Mam na sprzedaż 13 przyjemnych gier
1. Gta trylogia bez klucza 15 zł
2. The sims z bezludnej wyspy 15 zł
3.Turok 10 zł
4. Skrzaty 5 zł
5. Freespace 2 5zł
6. Rise of Nations 15 zł
7. Thief Antologia 15 zł
8 Batman 5 zł
9. Age of Empires 20 zł
10. Mistrzostwa Nocnych Zawodników 35 zł (Ps3)
11. Disney Universe 30 zł (PS3)
12. EyePet Move Edition 20 zł (Ps3)
Jedyny minus to osobiste spotkanie, inaczej nistety nie dam rady. Spotkanie może odbyć się pod kinem Krewetka w Gdańsku Głównym

zobacz wątek
10 lat temu
~osoba

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry