Widok

Sprzedam Laktatory(ręczny i elektryczny)

Sprzedam laktator ręczny Tommee Tippee,używany tylko 3 razy+butelka Tommee Tippee nieużywana,pojemnik sterylny-cena 50zł. + gratis 4 pojemniki do zamrażania,przechowywania w lodówce pokarmu.

Sprzedam laktator elektryczny BabyOno.
2w1-automatyczny lub półautomatyczny system odpowietrzania,regulowana siła ssania,zasilany bateriami lub sieciowo.
Dodatkowo butelka 120ml,wkładki laktacyjne gratis!
Karta gwarancyjna:)24miesiące,laktator kupiony 18.02.2010
Cena 90zł.

Mam jeszcze dwie butelki Tommee Tippee(nieużywane,zapakowane)150ml-smoczek podobny do matczynego sutka.Dwie w cenie jednej-20zł.
Zdjęcia mogę wysłać na meila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja jestem zainteresowana tym wszystkim prosilabym o zdjecie na maila sabrrina@wp.pl

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W porządku,dzis wysyłam zdjęcia jak mąz wróci z pracy,bo w aucie mam aparat.
Mam jeszcze dużo innych rzeczy,np.wanienka na stelażu-matew edukacyjną,huśtawkę dla niemowlaków,przewijak.Wszystko nowe:)
Pozdrawiam sedecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok. To mozesz mi podeslac. Bede czekac na maila.

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porobię zdjęcia i Ci poprzesyłam.A Ty jesteś z Pruszcza?Masz gg?Podaję swoje w razie czego,gdybys miala jakies pytania:) Proszę:8843504
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie. Jestem z Gdyni. Nie mam gadu ale mam skypa jak cos sabrrina88. zawsze mozesz pisac na maila sabrrina@wp.pl

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fotki wysłane:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Laktatory nadal w sprzedazży.Zapraszam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry