Widok

Sprzedam NOWE dekoracje z Cart....liii,pilne

Wesele Temat dostępny też na forum:
Mam do sprzedania(wszystko nowe)kupione miesiac temu w redlowie w Cart...iii:

* miśki na samochod,orginalnie zapakowane(biale z obraczkami-duze,na sercu)-60zł
*dekoracje na samochod(kokardki biale 4szt z margaretkami (25zł),dwie szarfy na maske takze biale z margaretkami(30zł),oraz pojedyncze margaretki do naklejenia-25sztuk-(15zł)
*girlandy do dekoracji sali(3 sztuki ,szerokie,biale,po 1,7 metra-orginalnie zapakowane)(3szt/35zł),balony kolor peach(99szt-15zł),oraz perłowy kolor(99szt/15zł)
*tablice na samochod z napisem NOWOZENCY-9zł
*ozdoba do powieszenia za mlodymi(szczesc boze mlodej parze,niebieska,98X41 cm-5zł)

SPRZEDAM CALOSC BADZ POJEDYNCZO
WSZYSTKO JEST NOWE I ORYGINALNIE ZAPAKOWANE,KUPIOWANE W CARTALII
ZALEZY MI NA CZASIE
CENA ZA CALOSC(TANIEJ NIZ POJEDYNCZO)-195zł

Jestem z Gdyni.piszcie na maila meggoasis@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image

image

image ja mam z margaretkami,nie z rozyczkami

image girlandy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda. czytałam bloga, jest mi przykro i smutko, jestem z tobą całym serduchem :) nie poddawaj się :)
image

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda. - nie był i nie jest Ciebie wart - trzymaj się

I najważniejsze - "Co nas nie zniszczy - to nas wzmocni"

Dasz rade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bloga ni czytalam, ale domyslam sie o co chodzi. Jak mowia "nie ma tego złego...". Glowa do gory, medal zawsze ma dwie strony. To co dzis wydaje sie byc strzaszne i nie do przezycia, z perspektywy czasu ocenisz zupelnie inaczej. Trzymaj sie!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madziula!
ja też pozwoliłam sobie przeczytać Twojego bloga i nawet nie wiesz jak mi przykro z tego powodu....
Trzymaj się cieplutko-człowiek wbrew pozorom jest bardzo silny i jest w stanie duuużo wytrzymać-dużo więcej niż nam się wydaje...
Trzymam za Ciebie kciuki...
Skrobnę Ci coś na meila.
buziaki.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madzia,Trzymaj sie cieplutko ,nie umiem cie pocieszyc;( ale mocno przytulam.........Obyś była silna i nie trac wiary w siebie to znim było coś nie tak , skoro sie tak zachował.

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry