Widok

Sprzedam PRONOVIAS 2011 model FRANCE

Wesele Temat dostępny też na forum:
Sprzedam piękną, białą suknię PRONOVIAS 2011 model FRANCE, kupioną w salonie Madonna w Gdyni

Cena 3500zł do małej negocjacji:)

Rozmiar 36/34, na wzrost 167cm + 8/9cm obcas


Suknia założona tylko dwa razy – na ślub oraz sesje plenerową, oddana do profesjonalnego czyszczenia do salonu Madonna.
Suknia w pokrowcu z Salonu Sukien Ślubnych MADONNA.


Cena sukni w salonie to 5600zł



image

Uploaded with ImageShack.us


image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us


image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suknia faktycznie piękna, ale cena obłędna... Nie łatwo znajdziesz kupca na używaną suknie w tej cenie. Powodzenia więc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, dlatego obniżam cenę do 3000zł:)

Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry