Widok

Sprzedam Pronovias Helice

Wesele Temat dostępny też na forum:
Sprzedam suknie Pronovias Helice kolor smietankowa biel, na wzrost 158-160,jestem druga wlascicielka,ale sukienka jest w bardzo dobrym stanie,zakupiona w roku 2009.Posiadam rowniez welon z madonny oraz kamizelke wraz z musznikiem rozmiar M i L (posiadam dwa) idealnie pasujace do koloru sukienki oraz krawat dla swiadka w tym samym kolorze.Zainteresowanych prosze o kontakt na maila fasola-ola@wp.pl



image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zachecam do zakupu mojej sukni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
serdecznie polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twój tata miał racje;) ja też mam taką i normalnie uuu :) nie moge się doczekać aż ją założę. Powodzenia w sprzedaży! Dziewczyny warto tą suknie kupować!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj tata tez stwierdzil,ze jest sliczna:)taka prosta i delikatna,a jednak ma w sobie to "cos":)Polecam wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, bo mam taką samą:) ale nie do sprzedania:P dopiero co kupiłam suknia jest extra, taka prosta bez udziwnień. Jak to mój tatuś określił i ja się z nim zgadzam: jest piękna;) Sądzę, że wszystkim dziewczynom ona pasuje;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam oraz serdecznie polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki,ja tez uwazam,ze jest piekna:),wiec teraz serdecznie polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piękna suknia:) jak zaczęłam poszukiwania swojej to była moją zdecydowaną faworytką:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam z rana:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe zapomnialam,rozmiar 36:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może coś więcej o rozmiarze sukni?bo wzrost byłby ok:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry