Widok

Sprzedam Wyjątkową Suknie ślubna

Wesele Karwiny Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Sprzedam suknie zakupioną w salonie EMMI MARIAGE w Warszawie,specjalnie szytą na miare w Radomiu.Suknia w całości plisowana na halce z jednym kołem.Kolor ecri ale bardzo wpadający w biały.roz.34/36 na 170cm wzrostu do butów na 5 cm obcasie.
Bardzo polecam ponieważ suknią wszyscy goście byli zachwyceni.Jest inna niz często spotykane.Prosta,ale ma to COŚ.kupiłam ją za 2900zł. a chce sprzedać za 1800zł.Z welonem. moje gg to 9521500 nr.tel.503449951. mail. karol-kasel@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/sprzedam-wyjatkowa-suknie-slubna-ogl1781873.html

tutaj można zobaczyć zdjęcie sukienki a reszte wyśle na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego, co widzę, to chyba ten model:

image

image

image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w nim właścicielka :)

image
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
b. ładna suknia, b. ładnie w neij wygladałaś
tylko chyba u ciebie plisy były trochę szersze niż na foto kat. nie, chyba ze na foto kat. była szersza spódnica i plisy się inaczej układały...??
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No na zdj. moim faktycznie plisy wygladaja na szersze, ale szczerze to nawet nie porównywałam wcześniej do zdj.z katalogu.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojej jaka ta sukienka jest boska... moj ideał, chciałam podobną przymierzyć w salonie sukien ślubnych ale pani sprzedawczyni mi odradziła, bo niższe dziewczyny wyglądają w nich niekorzystnie :( a ja mam 168 cm.. a co wy myślicie o tym plisy skracają sylwetkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Aniołki

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

Orzeszkowej 7 (5 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...

do góry