Widok

Sprzedam moją Papilio :)

Wesele Temat dostępny też na forum:
Sprzedam suknię Papilio na wzrost 169 (+ 9 cm obcas) oczywiście istnieje możliwość skrócena bądź zwężenia. Suknia jest w kolorze szmapańskim. Rozmiar 38
Tren podpinany pod spód na wiązane troczki :)
cena 1700 zł
Do sukni dodaję kapelusz robiony na zamówienie w kolorze sukni, halkę która lekko podnosi dół spódnicy a na weselu można sie jej pozbyć (tak jak ja zrobiłam :)) buty (użyte tylko raz na lekcje tańca, w efekcie kupiłam inne więc te są prawie nieużywane) rozm 36, mogę również dorzucić opaskę do włosów, gotową do doczepienia kwiata.
Jest również możliwośc dokupienia kamizelki z musznikiem i butonierką idealnie pasujaca do sukni w rozm 54,
zapraszam do przymiarki (to nie kosztuje ;))
Fotki:
tył:
image
image
kapelusz i góra gorsetu:
image
ogólnie ;)
image
image
w tańcu ;)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
izaqueen zdjęcia doszły?
przy okazji oferta nadal aktualna! :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
izaqueen napisał(a):

> Czy ja moge miec prosbe? czy moglabym prosic zalozycielke watku
> o przeslanie na mojego maila zdjecia, tego z bukietem, ale
> duuzo wiekszego aby mozna bylo sie przyjrzec szczegolom?
> Dziekuje
>
>

Jasne z tym że nie polecam takiego kształtu. teraz już bym go na pewno nie wybrała. Męczyłam się z nim i na większości zdjęć wyglada jakbym trzymała pistolet a nie kwiaty!
jutro prześlę zdjęcie bardziej szczegółowe,
pozdarwiam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ja moge miec prosbe? czy moglabym prosic zalozycielke watku o przeslanie na mojego maila zdjecia, tego z bukietem, ale duuzo wiekszego aby mozna bylo sie przyjrzec szczegolom? Dziekuje

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super wyglada w tancu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie najpiekniejsza suknia na forum
[img]www.majagosciniak.pl/ud/ro-3.jpg[/img]
[img]www.majagosciniak.pl/ud/ro-4.jpg[/img]
[img]www.majagosciniak.pl/ud/ro-5.jpg[/img]
[img]www.majagosciniak.pl/ud/ro-6.jpg[/img]
[img]www.majagosciniak.pl/ud/ro-7.jpg[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up do góry :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ogłoszeniach na trójmieście wystawiłam suknię za 1500 więc tutaj tez obniżam cenę i zapraszam serdecznie do przymiarek (to nie kosztuje ;))
pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś sie skusi?
Cenę można ponegocjować oczywiście jeżeli odstrasza :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znów podbijam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki i podbijam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Papilio rządzi ;-) Też wybralam ich suknię :)
Powodzenia w sprzedaży!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie najpiekniejsza suknia na tym forum. Gdyby nie to że swoja mam juz zamowiona na pewno umowilabym sie na przymiarke. Kapelusz nie do końca moja bajka, ale z opaska wygladałas przepieknie. Mam nadzieje że szybko sprzedasz sukienke, bo naprawde jest elegancka. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry