Widok

Sprzedam piękną suknię ślubną Sweetheart 5897 38/40

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

mam do sprzedania suknię ślubną marki Sweetheart model 5897
rozmiar USA 10, czyli nasz 38 / 40 - w razie potrzeby suknię można nieco zmniejszyć lub powiększyć czy też skrócić.
Górna część sukni, z wszytym gorsetem, przyozdobiona jest kryształkami Swarovskiego.
Dolna część
Kolor ivory/ kość słoniowa

Mam 172 cm wzrostu, a w dniu ślubu miałam buty na 5 cm obcasie.

Nie mam pięknej figury, nigdy nie myślałam, że pójdę do ślubu w takiej sukience. Miałam już wpłaconą zaliczkę na inną suknię, w innym salonie. Ta wpadła mi w oko podczas poszukiwań welonu - tak pięknie migotała na manekinie. Przymierzyłam ją, tak trochę dla żartu, bo kilka dni wcześniej zamówiłam już tę jedyną. No i.... zakochałam się w niej - wspaniale podkreślała kształty, uwydatniała to co trzeba.

Dużo czasu zajęło mi dobranie do sukni idealnie pasującego, delikatnego bolerka - dołączam je do sukni (kupione za 700 zł), wraz z welonem (kupionym za 500 zł) oraz biżuterią (kupioną za 170 zł - kolczyki, delikatny wisiorek i bransoletka z kryształków Swarovskiego)

Serdecznie zapraszam Cię na przymiarkę, nawet jeśli myślisz, że nie jest to krój dla Ciebie! Mam w domu dużo miejsca - na przymiarce będziesz mogła nawet potańczyć, żeby przekonać się jaka jest wygodna. :)

Jestem pierwszą właścicielką sukni.
Jeśli cena wydaje Ci się za wysoka, jestem skłonna rozważyć inne propozycje. (...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry