Widok

Sprzedam sukienkę;)

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam Was moje drogie forumki;)

Już minął miesiąc od mojego ślubu i postanowiłam, że czas rozstać się z sukienką ślubną;)

Firma : Gala
Model: Grenada
Kolor:Biała
Rozmiar: 38/40
Składa się z dwóch części: gorset i spódnica
Na gorsecie ma koronkę i śliczne cyrkownie;)
Spódnica jest drapowana i ma wstawianą koronkę;)
Sukienka jest na wzrost : 174 cm + 5 cm obcas;)

Jest też wyczyszczona i czeka na przymiarkę przyszłej właścicielki;)

Do tego oddam gratis:
- welon krótki z kamykami,
- nową parę pończoch (kupiłam na wszelki wypadek, ale na szczęście się nie przydały - pierwsze wytrzymały całą noc;))
- rękawiczki białe;)
- buty roozmiar 39 (ale jak na moje to bliżej 40)

Jeśli natomiast chodzi o bolerko również jest na sprzedaż - cena 300 zł;)

Cena sukienki : 1000 zł (do negocjacji;))

A tu z moim chrześniakiem Oskarkiem;)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za cenne informacje

myśleliśmy o zakupie dzika bo nibo można u nich zamówić wiec zobaczymy jeszcze :- ) kurcze pościeszyłaś mnie bo trochę się martwiłam że będzie mało jedzonka. My chcieliśmy zamóić sobie tą wzbogaconą wersję jedzonka za 125zł + 10zł poprawiny czy też tak mieliście? No i planowaliśmy jeszcze dokupić jakiś ciasta myślisz że powinniśmy jeszcze jakieś ciasta zamawiać czy te ilości które oni dali to wystarczyło? A i jeszcze jedno na ile osób mieliście weselicho my planujemy na 120 czy tam aby się tyle zmieści?

Madzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia_28
-witam dziewczyne z okolic Kościerzyny:) fajnie, ze nie jestem tu sama :) Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co też masz Ślub w Jejmościnie?

Madzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia;)

No to od początku:
1) my podpisywaliśmy umowę w zeszłym roku, w kwietniu dlatego płaciliśmy 120 zł/os + 10 zł poprawiny,
2) ciast staaaarczyło;) na koniec poprawin talerze robiły się puste – ale to przecież normalne;) resztę rozdawaliśmy gościom – a i nam i tak zostały jeszcze to wzięcia do domku;) Nie wiem czy warto zamawiać więcej, bo jakby coś to kto to będzie dojadał przez kilka dni;)
3) wesele mieliśmy za 100 osób, 120 powinno się zmieścić a to już maksymalna liczba. Tylko pamiętaj jeszcze o jednym, na 100% nie przyjdą wszyscy, my też zapraszaliśmy 115 osób, także wiesz.....

Poza tym wszystkim wynajmowaliśmy pokoje dla gości (prawie 50 miejsc) i z tego też się wszyscy cieszyli;)
Nie wiem jakiego oni zamawiają dzika czy indyka – dlatego na ten temat się wypowiedzieć nie mogę.
Swoją drogą polecę firmę „LIS” z Sierakowic – przyjechał od nich Pan ubrany w kucharskie wdzianko, kroił indyka dla gości i miał do niego sos żurawinowy, który nalewały kelnerki – indyk był pyszny;)

aż się głodna zrobiłam;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy możesz podać mi namiary na tego "Lis- a" indyka? Ile Ciebie kosztował ten indyk?

Madzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeszcze jedno czy mogę prosić abyś przesłałąm mi jakieś fotki na mój adres e-mail?

Madzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie:)


"LIS" Przetwórstwo mięsne Sierakowice
ul. Wiejska 7
tel.: 058 681 - 62 - 94 i 681 67- 57

Za dwa indyki z sosami i dowozem zapłaciłam 700 zł;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strona "LIS":

http://www.lis-pm.pl/

zaraz zerknę czy mam pendriva ze zdjęciami, jeśli tak to Ci zaraz wyślę;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super dzięki za cenne informacje :-) Jaby co to się jeszcze odezwę

Madzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda zajrzyj na maila, wyślę Ci kilka zdjęć z jejmościny;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autor: Madzia_28 13-07-2007 13:06 wyślij odpowiedź

A co też masz Ślub w Jejmościnie?


Jeśli chodzi o wesele to nie mam w Jejmościnie, natomiast jestem z Koscierzyny

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i do góry;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za zdjecia są super, miałaś fajne serducho powieszone koło Was :-) Kurcze boję się czy wszystko wyjdzie mi :-() Widziałam że Wasze weselicho wyszło Wam super mam nadzieje że moje mi się też uda...

Madzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda co Ty się martwisz, pewnie, że się uda;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze myślałam że jak będę robiła w knajpie to wszystkie stresy mina ale niestety wcaale tak nie jest :-) Staram się już za dużo ludzi niepytać bo ile lidzi tyle opinii...Mam nadzieję że będzie ok. Czy mieliście ślub w Kościerzynie w trójcy?

Madzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie;)
Ślub mieliśmy w Kiełpinie pod Kartuzami;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kayla, dotarly do Ciebie moje zdjecia?:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kayla ...miło cie zobaczyć ... I Leszka też :))))))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Florasko!!:))
Zdjęcia dotarły, dziękuję baaardzo, ślicznie wyglądałaś;)
Poza tym cieszę się, że byłaś zadowolona z Pana Krzysia, wiedziałam, że się spisze!!!:))


Pomarańczko sporadycznie tu zaglądasz, ale widzę, że mnie zauważyłaś;))

Pozdrawiam;))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry