Widok

Sprzedam suknie FERAGE

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej,
w tym roku tzn w styczniu bralam slub i mam do sprzedania suknie slubna Kolor Ecru, jednoczęściowa suknia fason syrenka. Nosze rozm 36-38; wzr.165-167cm.
Uszyta jest z przepięknej koronki mieniącej się krysztalkami i dzetami. Od kolan po ukosie w dół jest rozszerzana. Z tylu zawiazywana, wyglada seksy i szykownie zarazem.Zdobiona dodatkowo kwiatami.Ubrana tylko 1 raz do slubu w Urzedzie, po profesjonalnym czyszczeniu, stan b.dobry.
Jezeli ktores z Was sie podoba i planujecie brac slub to jak najbardziej polecam Wam te suknie. Zapraszam do przymiarki. Cena 1300 PLN.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halooooooo i co z Wami dziewczyny!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przypominam sie milo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haloo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
upsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milo sie przypominam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc:) bardziej by mnie interesowalo Twoje futerko,bylo wypozyczone czy kupowalas? i gdzie jelsi mozna spytac?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry