Widok

Sprzedam suknie "Jordan"

Wesele Temat dostępny też na forum:
Mam do sprzedania suknie "Jordan" z salonu Langoria z kolekcji 2010. Suknia jest jednoczesciowa. Gora wiazana z tylu, plecy odkryte. Suknia jest naprawde piekna i bardzo wygodna. Rozmiar sukni 34/36. Wzrost 162cm plus obcas 7 cm. Wiecej szczegolow na maila: kathia_gda@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry