Forum
Kino
Mapa
Ogłoszenia
Forum
Komunikacja
Raport
Firmy z Trójmiasta
Znajdź firmę
Ranking
Logowanie dla firm
Kategorie firm
+ Oceń firmę
+ Dodaj firmę
Wiadomości
Nasze interwencje
Policyjne
Historia
Artykuł czytelnika
Felietony
Komunikacja
Zdjęcia
Raport
Wybrane tematy
Ważne
Komunikacja
Na drogach
Awarie
Na mieście
Szukam/Znaleziono
+ Dodaj Raport
Ogłoszenia
Nieruchomości
Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Do wynajęcia
Mieszkania dla studentów
Zagraniczne
Praca
Oferty pracy
Poszukuję
Sezonowa
Motoryzacja
Usługi online
Imprezy
Kalendarz imprez
Mundial
Planuj Tydzień
100 Gdynia
Kino Plenerowe
Imprezy dla dzieci
Rozrywka
Kino
Planuj tydzień
Kup bilet
Kulinaria
Nowe lokale
Konkursy
Zdjęcia z imprez
Kultura
Koncerty
Spektakle na afiszu
Wystawy, spotkania
Zapowiedzi
Najbliższe premiery
Ostatnie premiery
Relacje
Sport
Aktywne Trójmiasto
Rowery
Relacje LIVE
Typowanie wyników
Piłka nożna
Żużel
Koszykówka
Hokej
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Nieruchomości
Oferty rynku pierwotnego
Oferty rynku wtórnego
Mapa inwestycji
Inwestycje mieszkaniowe
Inwestycje biurowe
Barometr cen
Aranżacje wnętrz
Forum: Dzielnice i osiedla
Forum: Dom i mieszkanie
Praca
Oferty pracy
Pracodawcy w Trójmieście
Kursy i szkolenia
Forum praca
Nauka
Uczelnie wyższe
Szkoły policealne
Kierunki na studiach
Kursy językowe
Studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Forum nauka
Wideo
Najnowsze
Wypadki
Korki
Filmy czytelników
Rolki
Wideoprezentacje
+ Dodaj film
Więcej
Aktywne Trójmiasto
Ankiety
Barometr nieruchomości
Biznes
Ceny paliw
Dziecko
Dzielnice
Firmy z Trójmiasta
Forum
Gdzie zjeść
Historia
Imprezy i wydarzenia
Inwestycje
Kamery
Kino
Kolejki na SOR
Komunikacja
Konkursy
Kulinaria
Kultura
Lotnisko
Mapa Trójmiasta
Moto
Nauka
Nieruchomości
Ogłoszenia
PKM
Pogoda
Policyjne
Pożegnania
Praca
Quiz
Ranking
Raport z Trójmiasta
Rowery
Rozkład PKP
Rozrywka
SKM
Spektakle
Sport
Trendy i styl
Turystyka
Wiadomości
Wideo
Zdjęcia
Zdrowie i Uroda
ZKM Gdynia
ZTM Gdańsk
Zwierzaki
Nasze aplikacje:
Android
iPhone
Polecamy
Cudawianki
Garmin MTB Series Gdynia
Bungee Summer
Puchar Świata MTB Eliminator
Koncert Muzyki Filmowej
+
685
»
Wyszukiwanie zaawansowane
Rejestracja
|
Logowanie
Trojmiasto.pl
»
Forum
»
Wesele
»
Sprzedam
Nowy temat
Widok
Standardowy:
drzewo
Płaski:
chronologicznie
Płaski:
od najnowszego
Sprzedam suknię PRONOVIAS LORNA
Wesele
Temat dostępny też na forum:
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
21 stycznia 2009 o 19:31
Sprzedam suknię ślubną Pronovias LORNA rozmiar 34/36 wzrost 170cm + 2 cm obcas. Cena do negocjacji.
0
0
ajeczka
83.25.63.*
(17 lat temu)
22 stycznia 2009 o 13:33
podbiję, bo sama taką miałam :)
0
0
~szwadron
83.12.62.*
(17 lat temu)
27 stycznia 2009 o 15:05
Poproszę o szczegóły i więcej zdjęć na maila :)
Pozdrawiam dulce@o2.pl
0
0
siti84
95.48.83.*
(17 lat temu)
22 stycznia 2009 o 14:22
Poproszę o szczegóły i więcej zdjęć na adres: hermina-1@wp.pl. Dzięki
0
0
Agusiaczek
78.152.221.*
(17 lat temu)
22 stycznia 2009 o 14:27
Rowniez poprosze: agusiaczek.te@wp.pl
0
0
gosiulka
87.207.109.*
(17 lat temu)
22 stycznia 2009 o 17:36
ja także poproszę informacje i ewentualne zdjęcia na maila gosiulka-s@wp.pl
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
22 stycznia 2009 o 19:33
Jutro prześlę zdjęcia i więcej szczegółów na podane adresy mailowe. Dzięki za okazane zainteresowanie :)
0
0
Joasia833
94.78.148.*
(17 lat temu)
22 stycznia 2009 o 21:47
Witam
bardzo prosze o podeslanie oferty : basia001@poczta.wp.pl
dziekuje
0
0
Agusiaczek
89.100.4.*
(17 lat temu)
22 stycznia 2009 o 22:49
Suknia jest naprawdę śliczna:)
0
0
ohmy
89.77.140.*
(17 lat temu)
22 stycznia 2009 o 23:00
śliczna, ale mała, wiec masz UP:D
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
23 stycznia 2009 o 21:47
Przed chwilką wysłałam maila wszystkim zainteresowanym koleżankom, także zapraszam do sprawdzenia poczty:)
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
26 stycznia 2009 o 21:21
upp :)
0
0
~zulka
80.55.189.*
(17 lat temu)
28 stycznia 2009 o 12:12
dołączam się, nie robię konkurencji moja rozmiar większa 36/38. Do sprzedania po 23 maja. Proszę na maila: martuucha81@tlen.pl
0
0
agafiga
81.190.4.*
(17 lat temu)
31 stycznia 2009 o 23:27
Zdjęcia i wymiary (oraz cenę) po proszę na agafiga@gmail.com :)
0
0
krokodyl
83.25.8.*
(17 lat temu)
29 stycznia 2009 o 16:41
prosze o przeslanie wiecej zdjec oraz gdzie mozna przymierzyc i cene:) aga.stepien87@wp.pl dziekuje
0
0
krokodyl
83.25.8.*
(17 lat temu)
29 stycznia 2009 o 16:41
prosze o przeslanie wiecej zdjec oraz gdzie mozna przymierzyc i cene:) aga.stepien87@wp.pl dziekuje
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
31 stycznia 2009 o 18:32
uuupp
0
0
ewaaa42
94.78.148.*
(17 lat temu)
31 stycznia 2009 o 18:51
piękna!
0
0
~Lorna
90.129.72.*
(17 lat temu)
31 stycznia 2009 o 21:12
a możesz podać swojego maila? Dzięki!
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
31 stycznia 2009 o 21:23
majkow@wp.pl oto mój mail :)
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
1 lutego 2009 o 22:06
upppp
0
0
~k-aga-k
83.21.21.*
(17 lat temu)
2 lutego 2009 o 13:38
Proszę o przeslanie kilku zdjęć, dokładnych wymiarów sukni oraz info co do ceny i miejsca przymiarki: k-agnieszka-k@o2.pl - dziękuję
0
0
krokodyl
83.25.24.*
(17 lat temu)
2 lutego 2009 o 16:51
prosze o wiecej zdjec cene oraz jakis tel kontaktowy aga.stepien87@wp.pl
0
0
maja84
80.53.59.*
(17 lat temu)
4 lutego 2009 o 17:36
Wysłałam przed chwilką zdjęcia oraz informacje o które Panie prosiły :) pozdrawiam
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
7 lutego 2009 o 16:04
uuupp
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
13 lutego 2009 o 16:15
up up
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
8 lutego 2009 o 16:33
uppppp
0
0
krokodyl
83.25.24.*
(17 lat temu)
9 lutego 2009 o 12:09
prosze o zdjecia i wymiary sukni oraz cene aga.stepien87@wp.pl pozdrawiam dzieki
0
0
krokodyl
83.25.24.*
(17 lat temu)
9 lutego 2009 o 12:09
prosze o zdjecia i wymiary sukni oraz cene aga.stepien87@wp.pl pozdrawiam dzieki
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
10 lutego 2009 o 21:26
uppppp
0
0
ajeczka
78.31.159.*
(17 lat temu)
13 lutego 2009 o 17:59
to ja też podbiję, nie martw się lorny szybko schodzą bo są piękne :)
0
0
dodziulek
89.79.147.*
(17 lat temu)
13 lutego 2009 o 19:17
też poproszę zdjęcia oraz cenę na maila:dodziulek@interia.pl
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
13 lutego 2009 o 20:20
wysłałam zdjęcia i wszelkie informacje na maila:)
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
15 lutego 2009 o 10:27
upppp
0
0
ajeczka
78.31.159.*
(17 lat temu)
16 lutego 2009 o 11:24
pomogę :)
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
19 lutego 2009 o 06:45
oferta nadal aktualna :))
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
22 lutego 2009 o 01:56
uppppp
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
26 lutego 2009 o 07:04
uppppppp
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
8 marca 2009 o 08:35
oferta nadal aktualna:))
0
0
fides
83.25.63.*
(17 lat temu)
8 marca 2009 o 19:34
Poproszę zdjęcia, wymiary oraz ofertę na meila, pozdrawiam :)
0
0
fides
83.25.63.*
(17 lat temu)
8 marca 2009 o 19:34
no i oczywiście mój meil :) : paulina87_gda@wp.pl
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
9 marca 2009 o 20:51
wysłałam zdjęcia na maila:)
0
0
milagros
83.25.215.*
(17 lat temu)
10 marca 2009 o 07:54
ja również poproszę o zdjęcia w realu tel.,cenę i ewentualnie gdzie możliwa przymiarka
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
10 marca 2009 o 17:46
proszę o podanie maila, ponieważ w profilu nie mogę go znaleźć:)
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
14 marca 2009 o 10:54
uuppp
0
0
~m.
193.34.3.*
(17 lat temu)
14 marca 2009 o 11:49
Witam, proszę o szczegóły na e-mail: marcelinao@o2.pl
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
23 marca 2009 o 17:02
uuupp
0
0
beegirl
83.12.59.*
(17 lat temu)
25 marca 2009 o 14:31
możesz napisać jaki to kolor?
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
25 marca 2009 o 16:40
kolor suknie to perłowa biel
0
0
~nika
153.19.219.*
(17 lat temu)
25 marca 2009 o 15:10
Poprosze o wiecej zdjec na maila i wstepna cene.
mail:nika7575@gmail.com
0
0
~ikarusia
83.25.203.*
(17 lat temu)
25 marca 2009 o 16:01
ja również poprosze i zdjęcia w realu :)
na maila: iwona799@gmail.com
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
25 marca 2009 o 17:58
zdjęcia wysłałam na maila, pozdrawiam:)
0
0
Largo
82.11.37.*
(17 lat temu)
25 marca 2009 o 20:54
poprosze zdjecia i szczegoly na maila
aroszko@interia.pl
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
26 marca 2009 o 18:12
zdjęcia oraz szczegóły przesłałam na maila
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
26 marca 2009 o 18:12
zdjęcia oraz szczegóły przesłałam na maila
0
0
~Wiola
213.158.196.*
(17 lat temu)
28 marca 2009 o 21:14
Witam!
Jestem zainteresowana sukienką. Proszę o podanie dokładnych wymarów: biust/talia/biodra. Proszę o podanie ceny "wyjściowej". Gdzie można przymierzyć sukienkę. Mój mail to: wiolettaprzybyl@poczta.onet.pl Pozdrawiam
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
5 kwietnia 2009 o 22:10
oferta nadal aktualna :)
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
21 kwietnia 2009 o 20:47
podbijam
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
13 czerwca 2009 o 20:18
upppppp
0
0
iwi_friday
87.206.158.*
(17 lat temu)
13 czerwca 2009 o 21:06
proszę o dodatkowe zdjęcia i dokładne wymiary na czarna_iskra@o2.pl
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
14 czerwca 2009 o 09:39
zdjęcia i wymiary wysłałam na maila:)
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
16 czerwca 2009 o 18:01
upppppp :)
0
0
maja84
81.190.75.*
(17 lat temu)
20 czerwca 2009 o 23:53
oferta nadal aktualna :)
0
0
maja84
81.190.75.*
(16 lat temu)
25 lipca 2009 o 17:15
upppp
0
0
do góry