Widok

Sprzedam suknię firmy Sweetheart rozm. 34/36

Wesele Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Sprzedam przepiękną suknię firmy Sweetheart. Jestem pierwszą jej właścicielką. Suknia jest jednoczęściowa, rozmiar 34/36, kolor ivory/kość słoniowa, niezwykle lekka i bardzo wygodna. Suknia fantastycznie podkreśla walory figury, bardzo podkreśla talię. Kolor kości słoniowej sprawia, że suknia i jej ozdoby "nie giną" na ciele, jak często bywa w przypadku zupełnie białych sukien. Z przodu, w górnej części suknia ozdobiona jest przez delikatną gałązkę kwiatów, wzór ten bardzo się mieni i dodaje uroku całej kreacji. Suknia zapinana jest od tyłu, zamek jest ukryty pod gustownym sznurem guziczków, co dodaje sukni dostojności. Suknia jest w idealnym stanie, po czyszczeniu, czeka na nową właścicielkę. Do sukni dołączam ramiączka (jest możliwość ich doczepienia, jeśli ktoś tak woli), woreczek z zapasowymi koralikami do wzoru (ja z niego nie korzystałam, bo suknia jest w idealnym stanie) i zapasowymi guziczkami oraz krótki welon z cyrkoniami. Chętnych zapraszam na przymiarkę, mój nr telefonu to: 691297888; mój e-mail to: monika196@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo sukienka jest piekna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomoge troszke oto link sukienki
http://www.we-dwoje.pl/sprzedam;suknie;firmy;sweetheart;34;36,ogloszenie,43686.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry