Widok

Sprzedam zestaw: TERMOOPAKOWANIE TT i inne

Rodzina i dziecko Jasień Śródmieście Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Witam,

Zachęcam do zakupu zestawu składającego się z 10 ELEMENTÓW, w skład zestawu wchodzą przedmioty nieużywane jak i używane (opis przy każdej pozycji).

Gryzaki, łyżeczki i smoczki są nieużywane, ale opakowania w których się znajdują zostały otwarte, gdyż były zbiorcze i wyciągałam z nich powielone przedmioty.

1. GRYZAK DZIĄSEŁKO Tommee Tippee (faza 1 – łagodzi obolałe dziąsła), kolor niebieski – nieużywany
2. GRYZAK Tommee Tippee (faza 3 – zęby przedtrzonowe), kolor fioletowy – nieużywany
3. TERMOOPAKOWANIE na butelkę firmy Tommee Tippee – używane, stan BDB (użyte kilka razy)4. ZABEZPIECZENIA GNIAZD firmy CANPOL babies, w komplecie 4 sztuki zabezpieczeń oraz 4 kluczyki – nowe (opakowanie nie było otwierane)
5. SMOCZKI SILIKONOWE do butelek Tommee Tippee, nr 1 (0m+ , wolny przepływ), 2 szt. – nieużywane
6. ŁYŻECZKI Tommee Tippee (9-12 m+), 2 szt., kolor różowy, można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej – nieużywane
7. ANTYPOŚLIZGOWA MATA DO KĄPIELI firmy Canpol, kolor zielony, mata jest gumowa, posiada przyssawki zapobiegające poślizgnięciu się dziecka podczas kąpieli (rozmiar 34x55cm), jedna przyssawka i kawalek gumy wokół niej jest zabarwiona (co widać na zdjęciu), jest to wada fabryczna i nie rzutuje na jakość kąpieli i nie ma styczności z ciałem dziecka – nieużywana
8. ŚLINIAK GUMOWY Tommee Tippee w kolorze niebieskim, posiada tzw. korytko, do którego spadają/spływają te składniki posiłków, którym nie udało się trafić do jamy ustnej dziecka;-), śliniak ma funkcję zrolowania, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i jest wygodny w podróży – używany, stan BDB (użyty kilka razy)
9. MYJKA do kąpieli firmy Baby Ono, kolor żółty – nieużywana
10. NAKLEJKA samochodowa HIPP: „Z NAMI JEDZIE DZIECKO” – nieużywana

image

wartość zestawu wyceniam na 80zł
Zależy mi na szybkiej sprzedaży - moja cena na dziś: 45zł

dla chętnych mogę przesłać więcej zdjęć, proszę o kontakt w tej sprawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile by samo termoopakowanie kosztowało? i gdzie ew odbiór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Wolałabym sprzedać wszystko razem,
nie jestes zainteresowany/a całością?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a odbiór - Jasień, Olszynka ew. do dogadania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej nie :)

mam jedno termoopakowanie i sie sprawdzilo ale poniewaz czesto chce wziąć ze sobą i herbatkę i mlesio to potrzebuje drugiego opakowania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety narazie spróbuje sprzedać całość, a jeśli nie znajdę chętnych przez tydzień, to pomyślę o rozdzieleniu zestawu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi drodzy! zachęcam do zakupu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez bede zainteresowana samym termoopakowaniem jesli bedzie taka mozliwosc to prosze pisac na alan.kwiatkowski21@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, będę Was miała na uwadze,
ale jednak apeluje do zakupu calości:)

CENA ZESTAWU: 40zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mundi a jest mozliwosc odbioru z Gdyni? Wzielabym wtedy całosc??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia Karwiny jedynie. Pod konkretnym adresem.

Czy to by Ci pasowaŁo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszę z mezem pogadac i dam znac, ale jakby co nie rezerwuj jak sie sprzeda szybciej to ok :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok. w razie czego prosze o info na mejla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zestaw nadal do wzięcia. Zachęcam do zakupu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry