Widok

Sprzedawca cukiernia/ piekarnia?

Jak się pracuje jako sprzedawca w cukierni. Czy poza b. Rannymi zmianami jest ciężko. Trzeba wyrobić normy. Np.Wciskać klientom stary towar itp ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że to zależy od piekarni, ale ja pracowałam bardzo długo i lubiłam tą pracę. Fakt, poranne zmiany były trudne, ale potem miałam więcej dnia dla siebie :) Poza tym kontakt ze stałymi klientami i możliwość rozmowy, polecania nowości. Fajna praca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Up .
Może ktos jeszcze pracował i keszcze cos napisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Up .
Może ktoś jeszcze pracował i jeszcze coś napisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo sobie chwale prace piekarni czy ciastkarni, To nie jest cięzka praca (o ile mozna tak powiedziec o handlu) ,jesli chodzi o prace w sklepach spozywczych ,to moim zdaniem nie ma porownania. Handel jest niewdzieczny ,ale praca w piekarni jest sama w sobie przyjemna i czysta. Ranne zmiany tez sa fajne,najwiekszy wtedy ruch i szybko czas leci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

do góry