Widok

Sprzedaż domów ul. Goplańska

Witam. Proszę o podpowiedz w sprawie sprzedaży aż 3 domów na osiedlu zamkniętym na ul. Goplamskiej ? Czy to zbieg okoliczności czy coś tam się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a Gdzie na goplańskiej jest zamknięte osiedle ? :) czy masz na myśli to osiedle na samym końcu przy lasku na starym kiełpinie ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mam na myśli to osiedle przy lasku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wilgoć / komary / zalania na parterze ? :) być może dlatego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A smród z szadolek tam nie przeszkadza??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a napisz mi w jakiej dzielnicy w obrębie paru km nie śmierdzi szadółkami :) mieszkam na Kortowskiej i czasami śmierdzi ale bardzo rzadko, zależy od wiatru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację. Ja mieszkam jakies 10km od tego dobrodziejstwa i też bywa. Niestety. Myślałem że może ostatnio wyjątkowo, bo w Fashionhousie w przedświątecznym szale zakupów przekonałem się o tym kilka razy... Bleee. Interesuje się działką w tym miejscu i też zauważyłem że domów do sprzedazy przybyło. A przy okazji, jak wygląda wyjazd na WZ w godzinach szczytu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na kiełpino w sumie jest 5 dróg dojazdowych :) wliczając drogę przez las otomiński :) wyjazd z osiedla na WZ bez problemu :) powiem ci tak jakbym miał kupować kolejną działkę to i tak wybrałbym Kiełpino górne :) chyba jedyne z ostatnich dzielnic gdańska bez zabudowy wielorodzinnej / typu bloki. tylko szukaj działki z przyłączem do kanalizacji bo nieststy jeszcze nie wszędzie jest.
Wspominając ilość domów na sprzedaż .... większość z nich a w szczególności były kupowana jako inwestycja sam się zastanawiałem ale deweloper był opory na negocjacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odp :) Przegladam ogloszenia, ale aktualnie oferta nie za bogata. Tylko domy po 2000000 ;) Ciekawe czy te działki bez kanalizy wymagają podłączenia czy dopuszczalna jest np przydomowa oczyszczalnia. Muszę się dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak już to pozwolenie na szambo jak nie będzie możliwości przyłączenia do kanalizacji troch działek jeszcze zostało zajedź do Halmanów vis a vi pętli autobusowej przy sklepiku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to/kto to te Halmany? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Halmany to takie kaszubskie krokodyle bagienne, coś jak kajmany ale na słodko,
patrzy ci on w oczy obiecująco i ciach!
Już masz przerąbane co nieco...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

do góry