Widok

Srbrzysta Podkowa .. na szczeście!!!

w zeszlym roku - sierpniu -kupiłem mieszkanie na tym osiedlu. Obsluga w biurze Polnordu na ul.Kartuskiej przemiła - na wysokim poziomie moim zdaniem tak jak powinno byc.Tu pozdrawiam p. Elize hehe...Z racji tego ze jestem budowlancem i dobrze zanm sie na tym fachu "przygladalem sie budowie na Srebrzystej juz od duzo wczesniejszego etapu niz ten w ktorym kupilem mieszanie. Musze powiedzec, ze sa to budynki postwaione naprawde w nowoczesnej technologii i do niczego nie mozna sie przyczepic. Nie przyczepiajmy sie pierdół typu luzne gnaizdko czy cos - mi nie dziala elektryka w pokojach - brak zasilanie. Usterke usunieto w ciagu dnia od zgloszenia i slowo przepraszamy od Polnordu i elektrykow tez hehe. Zdarza sie wiem - budowlancy to wiedza... Po za tym Tak trzymać. Pozdrawiam Sąsiadów!
Moja ocena
Polnord kategoria: Deweloperzy
obsługa: 5
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Ja niestety nie mam tyle szczęścia do Polnordu. Kupiłam od nich mieszkanie, które jest w trakcie budowy.
Panią Elizę niestety widzialam tylko do momentu zakupu mieszkania i muszę przyznać ze to życzliwa osoba. Jednakże tuż po podpisaniu umowy pani Eliza zniknęła, a osoby które obecnie pracują w biurze sprzedaży wiele pozostawiają do życzenia. Młody sprzedawca który tam siedzi jest przemądrzały, pozjadał wszystkie rozumy i generalnie próbuje zrównać klienta z poziomem zero... Jest bardzo nie uprzejmy, opryskliwy, ironiczny i zastanawiam się co on tam robi, bo na pewno nie zachęca klientów.

Gdyby nie Pani Eliza z którą na samym początku rozmawiałam to teraz na pewno bym nie kupiła od Polnordu mieszkania. Sprzedawcy sa nie kompetentni, nie uprzejmi i przemądrzali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry