Widok

Śródmieście

Plac Unii Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstanie w Śródmieściu Gdyni. Oznacza to pełną dostępność udogodnień występujących w centrum miasta - komunikacji (w tym również SKM i PKM), gastronomii, obiektów handlowych, służby zdrowia, usług.

Inwestycja składała się będzie z dwóch budynków mieszkaniowych oraz budynku biurowego z powierzchniami użyteczności publicznej. Cały kompleks będzie miał kubaturę około 24 tys. m ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Królowie karton-gipsu

Czy ów deweloper nadal stawia z karton-gipsu coś co imituje ściany działowe? Swego czasu byli niekwestionowanymi Królami karton-gipsu do tego stopnia, że stawiali je nawet w swoich inwestycjach "premium". Pytam z ciekawości, ponieważ nie wiem...
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 4

A jaka to różnica? Ściana to ściana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Niestety w kwestii karton-gipsu osiągnęli i trzymają poziom master! także na tej inwestycji ku mojemu zdziwieniu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przystanek SKM

Tak sobie myślę że jak powstaną te realizacje koło Armii Krajowej, przystanek SKM między Główną a Wzgórzem byłby całkiem dobrym pomysłem. Szczególnie dla ruchu turystycznego byłby bardzo dobry.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 28

Przystanek skm?!

A ja myślę, że to trochę niepoważny pomysł ;) aż tak daleko z Obrońców Wybrzeża na Główną??
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

buhaha, przeciez wszedzie blisko
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oferta Plac Unii zniknela ze strony Hossy, czemu?

jak w tyt...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

mało tego,

planów mieszkań w ogóle tam nie było. Tak jakby te mieszkania miałby być w niedostępne do sprzedaży dla ludzi. Tylko inwestorem jest jakiś fundusz, który chce całość inwestycji poświęcić na wynajem okazjonalny? Oczywiście tylko dzielę się swoimi przypuszczeniami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

inwestycja plac unii

cos nie jestescie na biezoco, wszystko jest, sa plany mieszkan wiec o co chodzi?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podoba mi się jak inwestor leci w kulki jeżeli chodzi chociażby o wizualizacje. Na stronie trojmiasto.pl widnieje jeszcze stara wizualizacja gdzie w nowej (na oficjalnej stronie inwestora) widnieje jeszcze jeden budynek położony równolegle do tego przy Władysława IV, dodatkowo ma mieć 8 pięter i zasłonić całkowicie widok i światło mieszkaniom na Armii Krajowej i 3 Maja. Niby ma on być w odległości AŻ 18 metrów od innych budynków! Nic dziwnego że postawili niedawno tak wysoki żuraw...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Plan zagospodarowania dopuszcza 36 metrów więc w czym problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

To że na obecnym zdjęciu wizualizacji nie uwzględnili tych 36 metrów i wszyscy mieszkańcy wokoło przytaknęli. Rok później na stronie Hossy pojawia się nowa wizualizacja (ta sama co wcześniej) ale z dodatkowym budynkiem z tyłu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny jak na Centrum Gdyni

Ceny jak na Centrum Gdyni nie najgorsze,ok 11tys m2, zwłaszcza, że miejsce w hali i komórka lokatorska są w cenie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

yyy ale nie dla małych mieszkań

ceny małych mieszkań nie obejmują miejsca i komórki, a co lepsze nie można dokupić!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ceny

11-16 tys m2
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blisko kościół

Ciekawe czy deweloper informuje, że codziennie o 6 rano biją dzwony w pobliskim kościele
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jak budynki będą oddane do zasiedlenia to i dzwony zamilkną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niby czemu ? Stare budynki są zaraz koło kościoła i dzwony bija od lat.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prędzej twoje serce zamilknie niż ten dzwon bijący o 6 rano.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

ładne

ale drogie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

zrezygnowana

Czekałam i zastanawiałam się czy nie kupić ?Po zorientowaniu się w cenie 15tys za metr to nie lekka przesada ale mocno bardzo mocno wywindowane ceny -dziękuję nie jestem zainteresowana tym bardziej że mieszkania już nie sprzedają się jak ciepłe bułeczki i będą niedługo tańsze.Lokalizacja na usługi a nie mieszkania teraz nie kupiłabym nawet po10tys za metr
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jesteś pewny nawet nie wyszli z poziomu -2 a sprzedali już 40% mieszkań :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

I jak te tańsze mieszkania? Co roku czytam, że zaraz stanieją, a jest tylko drożej XD
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz mozna odkupic po 25-30/m2 :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko dlaczego sprzedają mieszkania bez miejsc postojowych, jeżeli to prawda to jest niezły przekręt. Powinno być min. 1,2 miejsca na mieszkanie. (2,5m x 5m)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

ilość kondygnacji budynku Plac Unii

Jakie to nieuczciwe - nie określić jako jednej z najważniejszych danych: ilości kondygnacji. Wizualizacja też tak zmanipulowana, że nie widać, że masa zabudowy jest ogromna w stosunku do wolnego terenu. No i teren w 100 % przestaje być terenem biologicznie czynnym, bo jest jednym wielkim bunkrem - drzewko w donicy lub trawa na dachu nie załatwiają sprawy łapania wód opadowych. Ciekawe na jakiej podstawie określono intensywność zabudowy i wysokość kondygnacji
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Beton

Generalnie popsucie jednego z przyjemniejszych miejsc w Gdyni gdzie mozna bylo zrobic piekny park z lekkim zabudowaniem uslugowym. Za 10-15 lat ten plac bedzie kolejnym betonowym chlewem odstraszajacym od spacerow.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciasno jak w puszce

Hałas, spaliny, korki, ciasne klity, brak światła i świeżego powietrza.. hmm to nie dla mnie chyba?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

panie z działu sprzedaży

też spotkaliście sie z pyszałkowatymi paniami z działu sprzedaży ? przecież te babska prezes firmy powinien wyrzucić na zbity pysk z pracy i zatrudnić kompetentne osoby życzliwe klientom
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwestycja prawie gotowa, trzy budynki prawie oddane. Został jeszcze hotel, który obecnie jest w stanie surowym - jedynie został obklejony płachtami, aby zakryć tą brzydotę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brak drzew z wizualizacji

Drzewa - na wizualizacji było ich niewiele, w rzeczywistości nie ma ich prawie wcale (nie wycięto kilku od strony ulicy Władysława IV). Na razie w ciepłe dni Plac Unii odstrasza mnie nadmiarem betonu, za kilka-kilkanaście lat może tu być bardzo nieprzyjemnie. Moim zdaniem naprawdę warto było tam wygospodarować kilka miejsc na zasadzenie drzew (co ciekawe są na wizualizacjach). Nie rozumiem, dlaczego od strony ulic Armii Krajowej czy Obrońców Wybrzeża nie ma żadnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak drzew w realu w relacji do wizualizacji jest porażający i zakrawa na manipulację. Ludzie lubią zieleń, dobrze się na nią patrzy. Nie ma drzew w bocznej uliczce - są miejsca postojowe, nawet tam, gdzie miały być drzewa, ale to chyba teren miasta jest. Jeden z poziomów parkingu jest przeznaczony dla klientów lokali usługowych, odpłatnie, więc może dlatego nie można dokupić miejsc do mieszkania, bo miejsc jest mało. A nazwa, Plac Unii? przewrotna, ale bez jakiegoś rodzaju unii nie da się tam mieszkać, bo jest ciasno i betonowo, co może skutkować irytacją i poddenerwowaniem mieszkańców. Ale czy tam w ogóle ktoś zamierza mieszkać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry