Widok

Środowe Bifory

Środowe Bifory Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Środowe Bifory, - 30 czerwca 2007 godz. 19.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klub masakryczny..

Nie wiem co to za impreza, ale byłem na jednej na dramach..az 30 minut, ludzie ... :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Polecam wam przychodzić tam na konkretne imprezy :D Dla prawdziwych fanow tego typu muzyki bedzie to światynia :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wieczorową porą

posiadam dośc wyrafinowany gust fonograficzny, który z powodzeniem zaspokajam w mandragorze....nigdy nie bedzie tak by dogodzic wszystkim .Realistycznym jest stwierdzenie ,iż jest to klub ,w małym stopniu obrazujący typowe Polskie vixiarskie imprezownie.....jesli masz ochotę na przeboje z hit fm to trzymaj się od mandry jak najdalej......to biba tylko dla znudzonych globalnymi tendencjami...dla tych którzy już dawno przekroczyli pułap techno jazdy i popowej tandety.....lub daj boże nigdy na niego nie .....wkroczyli...ŚFinia,klubowa,Faktoria,Gazablado,Soho,Mandra ...warte uwagi kluby na poziomie ...zapraszam serdecznie wszelkich koneserów dobrego rave'uuuu w wyselekcjonowanym towarzystwie........do zobaczyska:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fonografia

fonografia jest to technika zapisu dzwięku, gust można mieć muzyczny lub jakikolwiek inny, Madziku :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Festiwal I Love Italia: Al Bano oraz Ricchi e Poveri (7 odpowiedzi)

Al Bano i Ricchi e Poveri po raz pierwszy razem na jednej scenie w Polsce! Już 18 lipca w Operze...

XXIII Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy (6 odpowiedzi)

UWAGA! START i META - przy Polsat Plus Gdynia ArenaPo raz dwudziesty trzeci (aż trudno nam...

Skok z Molo w Sopocie (7 odpowiedzi)

Skok z Molo w Sopocie bez mandatu i narażania się na niebezpieczeństwo? To możliwe zaledwie raz w...

do góry