Widok

Stałe IP - mocny, pewny internet. Co polecacie?

Witam,

sprawa bardzo pilna i nie ukrywam, potrzebuję Waszej pomocy. Jaką firmę/dostawcę moglibyście polecić jako dostawcę internetu ze stałym IP? Potrzebuję naprawdę mocnego łącza.

Pozdrawiam,
Paweł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Kukiz ? ;) nie bardzo rozumiem , znaczy się jesteś w stanie zmienić adres dla tego internetu , czy szukasz najlepszego dostawcy dla posiadanego lokalu ?
Jeśli to drugie i liczysz się z kosztami (tzn nie masz na myśli doprowadzenia autostrady światłowodowej do budynku przez firmę z W-wy) to proponuję zacząć od podania lokalizacji :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chełm lub morena do niedawna był biallnet, ale się sprzedali, i teraz zamiast symetrycznego łącza za bezcen jest jakieś g*wno...

strzelam więc w ciemno, że nic lepszego od UPC nie znajdziesz... mogę się mylić... być może jest w gdańsku jakaś sieć oferująca przyzwoitą usługę w przyzwoitej cenie...

ISP na chełmie - poza do niedawna biallnetem - były TOTALNĄ KPINĄ i potwarzą dla klientów, w porównaniu z szybkością i jakością BN - niestety ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jeśli dalej aktualne, to od sierpnia w gdańsku Orange ma światłowodowy internet stacjonarny - 300/30Mb za 80zł + dostajesz telefon i TV (nie wiem na grzyb to komu, ale nie da się niestety zrezygnować...)

nie wiem natomiast jak jest z IP... jutro przedzwonię do gościa jeszcze raz, bo zapomniałem się dowiedzieć ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jaka lokalizacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

Oprogramowanie pod sklep internetowy (18 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?

do góry