Widok

Stan czystości pozostawia wiele do życzenia

Zastanawia mnie czy ktoś na bieżąco dogląda i sprząta obiekt: butelki z napojami w przebieralni, mokra siatka w mojej szafce, włosy w co drugim prysznicu i na podłodze, kłębki kurzu w brodziku do płukania stóp przed wejściem na basen co świadczy o tym, że podłoga dawno była niezamiatana...Aż strach wejść do basenu. No cóż jakość odpowiednia do niskiej ceny...Jeśli komuś to nie przeszkadza to proszę bardzo, ale niektórzy woleliby pewnie zapłacić trochę więcej i mieć pewność, że wejdą na czysty obiekt...Nigdy więcej tam nie zawitam.
Moja ocena
obsługa: 4
 
wyposażenie: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy za wyrażenie opinii oraz zwrócenie uwagi na bardzo istotną kwestię. W październiku byliśmy w okresie reorganizacji centrum, m. in. kompletowanie kadry sprzątającej. Od początku listopada pracują bardzo miłe Panie sprzątające dbające o czystość i estetykę. Jednocześnie zwracamy się do wszystkich gości naszego centrum aby wszystkie spostrzeżenia, uwagi oraz sugestie zgłaszać do obsługi. Pragniemy aby Strefa Rekreacji w Hotelu Marina odzyskała swoją dawną świetność.
Z Poważaniem
Zespół Marina Wellness Center by PoznajWode
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry