Widok

Stan dróg

Cz Urząd gminy zabierze się za równanie dróg? To już się jeździć nie da.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To trzeba pisać i dzwonić do gminy Tu nikt Ci z gminy nie odpowie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja dzwoniłam i g... mi to dało. Ul. Nad Rozlewiskiem wygląda jakby saperzy rozminowali teren. To nie jest droga. Zapraszam wojta na rajd po drogach w Bojanie. W taczce!! Jakie ulice jeszcze wybierzecie na "tour de dziury" w Bojanie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wójt ma wylany asfalt pod dom za nasze pieniądze, a drogi w koleczkowie I bojanie ma w d.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dodam że dom wójta jest znacznie oddalony od zabudowań, asfalt polali tyko do dwóch domów i nikt tamtędy nie jeździ.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za ten asfalt i progi napewno Wójt zapłacił sam. Za niepotrzebną drogę w Kielnie też pewnie deweloper zapłaci bo tylko on ma z tego korzyści. Nasz Wójt to bardzo uczciwy i prawy człowiek. Tylko ludzie wredni bo hejtują jego i całą Radę Gminy, która go wspiera w pracach dla dobra całej naszej społeczności .. Kurde, przepraszam - chyba za dużo TVP oglądam i tak mi jakoś się nastrój udzielił :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jedyne co możemy zrobić to dzwonić i pisać do UG, im więcej tym lepiej. Chociaż ludzie mówią że grzecznie to nic nie daje i jedyną skuteczną metodą jest wparowanie urzędu i głośne przedstawienie argumentów w postaci jak największej ilości niecenzuralnych słów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak, dokładnie tak tam jest. Trzeba pojechać i opier$@#$ić sam już stosowałem kilka razy i działa. Tam jest mentalność jak z lat 80. I żadne centrum samorządowe tego nie zmieni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Bojanie nie robi się dróg a jedynie prowizorki ze składek mieszkańców. Jedyne co nasza gmina oferuje mieszkańcom największej miejscowości to możliwość zrzucenia się na płyty jomb zakupione u lokalnego producenta, które po kilku latach i tak będą całe rozwalone.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Grosza nie dołożę, mogą zaorać te niby drogi.
Człowiek zrzuca się a później i tak jeździ po dziurach bo jeden z drugim baran swoje graty na drodze zostawia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszam na Kruszyńskiego. Deweloper, który tam stawia bliźniaki rozwalił drogę i wywrotki z jego budowy nawiozły warstwę ziemi na parenaście metrów płyt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A może o to chodzi aby zarabiał ten lokalny producent? Jak jest wybierany?. Jest jakaś kalkulacja kosztów przy uwzględnieniu różnych sposobów utwardzenia drogi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Brak wody (3 odpowiedzi)

Hej czy wiadomo co to za awaria że wody nie ma w Bojanie od wczoraj?

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

do góry