Widok

Stanowczo odradzam.

Usluge UPC internet posiadam od miesiaca i juz widze ze podpisujac umowe popelnilem blad, blad z ktorym bede musial zyc przez nastepne 2 lata.
Tak jak ktorys poprzednik napisal teoretycznie mam 10 mbit, rzeczywiste transfery znacznie odbiegaja od tego co w umowie! Przyklad: filmy, teledyski z youtube maja problem z streamowaniem nawet przy rozdzielczosci 360! o ogladaniu czegokolwiek w HD mozna pomarzyc chyba ze ktos wlaczy i poczeka az film sie zaladuje do konca.
Stanowczo odradzam!
Moja ocena
UPC Polska kategoria: Dostawcy internetu
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
UPC nabiera jak tylko morze podpisuje umowę ,a za pół roku dolicza sobie prowizje .UPC nie jest bankiem żeby pobierać ,jest strasznym oszustem nie radzę pchać się w to bagno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@piotrek - jaką prowizję? o_O Ty lepiej rachunki płać w terminie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapewne Pawle C. masz WiFi plus do tego tani router (niski model Netgear`a albo Pentagram), który nie dźwiga prędkości 10mbit. Miałem ten sam problem i dopiero wymiana routera na solidny, pomogła (Netgear WNDR3700)

Możesz też sprawdzić prędkość podłączając się do routera "na sztywno" kablem i jestem pewien, że prędkość będziesz miał wręcz znamionową.

Mam UPC od początku, gdy wprowadzili brak ograniczeń w ilości ściąganych danych i mogę policzyć na palcach jednej ręki, gdy łącze się poważniej "posypało".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry