Widok

Stanowczo odradzam!

Klub w klimatach starej epoki PRLu. Kadra klubu niekompetentna w stosunku do dzieci i agresywna słownie. Moja córka bawiąc się na placu zabaw weszła na niski plotek- była okrzyczana z dużą agresja oraz posadzona o wandalizm- 7io letnia dziewczynka- nie przyzwyczajona do takiego traktowania długo przeżywała i płakała. A przecież wystarczy wytłumaczyć ze nie wolno się wspinać na płot!
Moja ocena
oferta: 2
 
wyposażenie: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również jestem matka i od wielu lat uczęszczam na zajecia jak i do samego klubu. najwidoczniej nieznane sa Pani standardy wystroju panujace w czasach PRL. Jeśli chodzi o kadrę jest ona wykształcona i na pewno kompetentna proszę pokazać mi osoby pracujące z dziećmi bez wykształcenia kierunkowego. Zaś za dzieci na terenie ogrodu odpowiadają rodzice najwyraźniej Pani dziecko nie wie co to szacunek do rzeczy i jak sie zachowywac skoro uwaga byla zwrócona, wątpie by pozwoliła Pani aby wspinało się Pani po meblach ( co ma ocena samego klubu do ogródka) od wychowania sa rodzice a nie kadra. Co do oferty większość zajeć jest za darmo wyposazenie sie zmienilo a klub przeszedł remont. jeśli ceny nie odpowiadają prosze mi pokazać gdzie jest taniej. Najwidoczniej nie wie Pani że klub posiada stronę internetową oraz facebook'a więc jeszcze raz pytam gdzie tu PRL i zapraszam do zapoznania z nowa ofertą Klubu. Ja się wychowałam na zajęciach tu prowadzonych i mojej dzieci również jakoś nigdy nie nażekały na zła atmosferę, straszne panie czy wystroj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry