Widok

Stara remiza

Czy jest tu ktos potrafiący opisac co dzieje się ze starą remizą? Ponoć dawno temu wynajelo je jakies stowarzyszenie. Tylko że fizycznie brak śladów korzystania z drzwi lub okien. W jaki sposób pomaga to mieszkańcom? To jest nasz wspólny majątek ale w dziwny sposób nic społecznie pożytecznego się tam nie odbywa. W zukowie wywalono dwa worki szmalu na osrodek kultury. Moze jakas swietlica w baninie do wspolnych spotkan, moze oddac w najem za zlotowke ale niech ktos tam jakies spotkania kulturalne czy inne. Skoro stoi i gmina tuz przed oddaniem nowej remizy wyremontowala dach na starej, to moze jednak da się to jakos dla dobra mieszkańców wykorzystać. Czy lepiej zeby nie wietrzone gniło?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli lepiej żeby gniło, niż dać harcerzom. Brawo gmina, brawo my, że mamy takiego dobrego gospodarza!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stara remiza mieści się na rogu przemysłowej, przy stacji benzynowej - ten biały budynek na wprost wyjazdu z Księżycowej gdzie skręca się albo w lewo w kierunku lipowej albo w prawo w kierunku Ośrodka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie jest stara remiza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co wiem to harcerze prosili burmistrza o użyczenie w celu naprawy łódek na coroczny obóz, ale nie raczył odpowiedzieć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktos kiedyś o to pytał na FB ale nie było odpowiedzi. Tezsie zastanwiam bo to fajne miejsce, blisko parku rekreacyjnego przy Księżycowej. Nie wiem czyje jest obecnie , myslałam że OSP.Szkoda bo niszczeje to miejsce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry