Widok

Stare czarne bmw ze storczykowej 4-6

Które należy do pryszczatego małolata w za małych spodniach.
Siedzi małolat w starym trupie i złośliwie puszcza muzykę na cały regulator.
Czy też Wam daję się we znaki ciągle puszczana muzyka z dużą ilością bass-u ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sensie że niedorozwój ?
U mnie nie słychać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjdź i poproś go aby przyciszyl ta muzykę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co boisz się wpitolu gdy zwrócisz mu uwagę prosto w oczy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odpowiedź

1.w sensie że niedorozwój ?
Być może, skoro nie zdaje sobie sprawy, że hałasuje i jest to uciążliwe

2. Wyjdź i poproś go aby przyciszyl ta muzykę.
Powinien sam wiedzieć, że zakłóca cieszę i spokój.

3.A co boisz się wpitolu gdy zwrócisz mu uwagę prosto w oczy?
Nie ma to jak odpowiedź buraka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bas tchórzu, ohydny konfidencie Co z ciebie za cienias, że zawracasz tu głowę zamiast podejść i poprosić chłopaka o ściszenie . Zresztą wyprowadź się na działki tam odnajdziesz ciszę i śpiew ptaków, jak ci życie w bloku przeszkadza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Drogi założycielu wątku, po Twojej ubogiej wypowiedzi wnioskuje iż Twój rozum nie jest do końca rozwinięty, ba! gdyby za powierzchnie mózgu pobierali podatek, to byś dostał/a rabat! jeździsz komunikacją miejską i żal Ci du*e ściska że chłopak ma samochód i sprzęt na który Cie nie stać...

Mazepa i raszpla tyle na Twój temat, teraz poszukaj w słowniku synonimów, w końcu zajmiesz się czymś pożytecznym :)

p.s. Znam chłopaka odkąd tu mieszka, jest kulturalny i uprzejmy, jak poprosił byś/aś o przyciszenie z pewnością by to zrobił...
lepiej być burakiem który dorwał się do internetów, kariery tu nie zrobisz!
bez pozdrowień!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
bas - wiem kim jesteś przypadek? nie sądzę, akurat Ty nie należysz do tych wzorowych mieszkańców storczykowej, a tym bardziej do tych urodziwych. Tchórzliwe to takie nic w oczy nie powie, pewnie wstyd Ci będzie jak wszyscy na forum dowiedzą się kim jesteś. A jak masz takie wielkie uszy,że nimi rowy kopiesz to kup sobie stopery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
buahahahaha, ludzie to co piszecie to żenada. Istny śmiech na sali. Ktoś napisał, że muzyka jest uciążliwa, a Wy traktujecie to jak nie wiadomo co.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jam tam z ta muzyka ? Sciszyl juz ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie stare BMW to było ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nadal jest, parkuje na dwóch miejscach postojowych, żeby mu czasem ktoś drzwi nie obił.
Ba.. teraz nawet ze śniegu zrobił sobie zagrodę wraz z bramą z lodu, nikt nie zaparkuje koło jego szrotu.
Współczuję mieszkańcom mieć takiego sąsiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, bardzo proszę o nie pisanie takich postów na forum a przekazanie mi tego w cztery oczy, naprawdę zapraszam. Z miłą chęcią poznam cię. Drugą sprawą szrotu ? Pokaż swój samochód skoro mój jest szrotem. Dowiem się kim jesteś !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę państwa, sam osobiście widziałem jak chłopak pół wieczoru spędził na odśnieżenie sobie miejsca parkingowego może nie do końca dobrze stoi swoimi samochodami lecz skoro sam sobie odśnieżył to o co problem ? Zejdź do młodego chyba że boisz się wpitolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boże jak widzę tą zazdrość szroty to aż oczy bolą jak się to czyta. Anonim czym ty jeździsz bo znając życie to czerwono-kremowym mercedesem linii 167 lub 168. Żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszesz sam z sobą ?
89.64.111 ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ujawnij się po prostu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyżbyś sam nie był wcześniej sąsiadem ? Wszystkie tematy na forum oczerniające ul. Storczykową 4 piszę tylko jeden mieszkaniec któremu wszystko ale to wszystko przeszkadza. Zamiast czepiać się samochodów możesz zająć się pieskiem, który robi z osiedla pole minowe !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie jakiś zazdrosny, zabużony menel utrzymujący żabkę z zasiłków i pincet +, to wypisuje, a potem sam sobie na swoje posty odpowiada. Buhaha. Z nudów i nadmiaru czasu i wrodzonej zawiści wpit.. a się w życie tym bardziej zaradnym i ogarniętym. Zawiść i nienawiść i bieda tylko to mu pozostało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

poza tym post był założony 4 lata temu i raczej dotyczył innego bmw, ale zazdrosny, zaburzony sąsiad nadal nic NIE MA i tylko patrzy z zazdrością w okna, też chciałby takie auto, też by chciał być ogarnięty jak ci chłopacy, więc podbił post i cieszy się że uda mu się skłócić sąsiadów. Jesteś żałosnym wrzodem na d*pie, pozostało ci tylko gapić się na lepszych od ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry