Widok

Starsza kobieta dla młodszego

Dobry wieczór w niedzielę. Nurtuje mnie jedno zagadnienie, mianowicie czy niedopuszczalnym jest to żeby kobieta była starsza od mężczyzny?

Mam 25 lat, jestem wysokim brunetem i ile bym się nie starał, zawsze wracam z przysłowiowym kwitkiem pt " jesteś za młody".
Zapewne padnie tutaj pytanie dlaczego nie znajdziesz sobie kobiety w swoim wieku lub młodszej, natomiast już wyjaśniam. Może i nie mam tej "trzydziechy" na karku natomiast tak się wewnętrznie czuję, przeskoczyłem ten etap młodzieńczej głupoty i szaleństwa, czego niestety nie mogę powiedzieć o rówieśniczkach. Zauważyłem,że wszystko obraca się bardziej wokół czegoś takiego jak sponsoring,tj jakim autem jeździsz ile masz w portfelu czy darmowe taxi. Ja rozumiem to,że w stosunkach damsko-męskich to facet zaprasza na tą przysłowiową kawę czy na dobre jedzenie. To już nawet nie chodzi o pieniądze, tylko o chociażby zaproponowanie,że "zapłacę za siebie".
Wracając do tematu, ze starszymi kobietami jest jakoś inaczej, potrafię porozmawiać na prawie każdy temat, zawsze było miło i na poziomie. Tylko wiadomo zawsze słyszę,że gdybyś był starszy..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry w poniedziałek.
Mogłabym być pańską matką i mam Syna więc napiszę krótko:
1. W wieku 25 lat to proszę dać sobie spokój ze starszymi od siebie kobietami. Zwłaszcza 30+
Chyba, że towarzysko i w tej sytuacji każda kobieta, która spławia pana z powodu wieku, nie zasługuje na pana czas i uwagę.
2. Uważniej obserwowałabym rówieśniczki. Zawsze są perełki (jak ja pół wieku temu). Wtedy i teraz, rówieśnik to dla mnie strata czasu, ale zdarzyły się wyjątki.
3. Na poważną relację ma pan czas i te naprawdę rozkwitają pełnią, gdy mężczyzna jest starszy od kobiety kilka lat (nie więcej).
Ogólnie, to każda sytuacja jest indywidualna, a życie płynie.
Chwali się pan potencjałem. Warto nad tym pracować i nie zmarnować. Wszystko jest do osiągnięcia, gdy pozostaje się w zgodzie z samym sobą.
Gwarantuję pełen sukces życiowy. Sprawdzone :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kobiety dojrzałe, które są singielkami nie szukają już zabawy i wrażeń, a stabilizacji. Majątek, dzieci, małżeństwo, to jest całkiem ważne. Rozwódki szukają zabawy z mlodszymi, nie związku. Jeśli jesteś gotowy na duże zmiany w swoim życiu już teraz, to czemu nie ze starszą, ale pamiętaj, że zawsze będzie w sercu zadra, że wymienisz ją na młodszy model.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Towarzyskie

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

do góry