Widok

Start

Kokoszki Temat dostępny też na forum:
Osiedle Start powstało w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta. Kokoszki są dobrze skomunikowane z resztą miasta liniami autobusowymi. Szybko dojechać można stąd zarówno do śródmieścia Gdańska (przez al. Armii Krajowej), jak i do Wrzeszcza (przez al. Żołnierzy Wyklętych). Jednocześnie wygodnie można stąd dotrzeć na pełne jezior i lasów Kaszuby. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji nie brakuje terenów zielonych dla osób, które prowadzą ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pół roku opóźnienia w przekazaniu mieszkania - odradzam!

Wszystkim zainteresowanym odradzam zakup mieszkania u dewelopera Inpro.

Wraz z mężem w 2018 r. zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na osiedlu Azymut, do którego klucze mieliśmy odebrać w lipcu 2019. Niestety, właśnie mija pół roku od tego czasu a my - z uwagi na problemy dewelopera z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie od gdyńskiego PiNB - nie mamy ani kluczy do mieszkania ani dokumentów z kontroli na budowie o które usilnie prosimy Inpro. Niestety, oprócz błędów formalnych w składanych przez dewelopera dokumentach, nadzór budowlany dopatrzył się również niezgodności zrealizowanej inwestycji z przepisami prawa budowlanego (!) i nakazał montaż dodatkowych zabezpieczeń w oknach oraz zmniejszenie nawierzchni placów zabaw (na osiedle składające się z 7 budynków jest jedna trampolina i 2 smętne urządzenia do ćwiczeń).

My oraz pozostali nabywcy mieszkań z osiedla Azymut jesteśmy zrozpaczeni. Spłacamy kredyty, najmujemy mieszkania zastępcze, ponosimy koszty magazynowania materiałów budowlanych i straciliśmy zadatki wpłacone ekipom wykończeniowym! Nie mamy już na to siły i nikomu nie życzymy, aby znalazł się w takiej sytuacji. Proszę o rozwagę przy podpisywaniu umowy na zakup mieszkania na osiedlu Start.

Raz jeszcze przestrzegam przed zawieraniem umowy z deweloperem Inpro, gdyż nasze marzenie o nowym mieszkaniu zamieniło się w koszmar!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
W inwestycji Start będą boxy (ok. 2.5 m2) z siatki metalowej ( coś w stylu boxu szkolnego). Boxy dla budynku A i B będą w budynku C. Miejsc ogólnodostępnych minimum (to dla tych którzy lubią gości). Mi dla mieszkania 62 M2 zaproponowano hale garażowa ( podobno nie ma już w ofercie miejsc naziemnych).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa osiedla na FB

Na Facebook'u założona została grupa dla przyszłych mieszkańców pod nazwą: Inpro Start Gdańsk Kokoszki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciekawe czy poza smrodem spalin z kazdej strony,można też liczyć na podmokły teren?

halas ciezarowek, ołów, ludzie z Kokoszek obecnie sie wynoszą, a jak tym razem z terenem na ktorym stawiacie osiedle?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

skad sie wynosza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

jak znasz kogoś kto się wynosi i tanio sprzeda działkę to daj znać :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

tanio już było 2 lata temu. Mam działkę niedaleko na Kokoszkach cena od czerwca 2020 do czerwca 2021 +100%. Kupowałem na przełomie 2017/ 2018 roku to ceny na kokoszkach były śmieszne ceny domów spokojnie zaczynały się od 400k+, działki (najtańsze) od 120k+.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

radzę przed podpisaniem umowy zapoznac sie z opiniami (duzo niestety usunietyc) ale mozna odalezc

jak wygląda obsługa posprzedażowa, reklamacje, usterki ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem mieszkanką osiedla nie miałam problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co o hałasach?

Czy możecie podzielić się swoim doświadczeniem? Czy te budynki mają cienkie ściany (bądź sufity) czy nic nie słychać? Czy słychać sąsiadów w lazience lub przez wentylację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry