Widok

Stawianie na ilość ludzi, nie na jakość ćwiczeń i atmosferę.

Musicie pamiętać, że jeśli podpiszecie umowę z tym fitnessem, to jesteście nią związani na bite 4 MIESIĄCE, nie ważne kiedy ją wypowiecie. A nawet jeśli przykładowo chcecie złożyć rezygnację w późniejszym czasie, to tak czy siak musicie płacić jeszcze za CAŁE 2 MIESIĄCE, mimo że już nie chcecie tam uczęszczać czy po prostu z jakiegoś powodu nie możecie.

Poza tym instruktorzy koncentrują się tylko i wyłącznie na sobie. Nie obchodzi ich, że przychodzą nowe osoby, które nie mają pojęcia o co chodzi. Nie poprawiają, nie korygują, generalnie mają to gdzieś albo rozmawiają tylko z tymi już doświadczonymi osobami.

Oprócz tego szatniach nie ma prywatności, a w siłowni jest zawsze ciasno i tłoczno. No i trzeba dodać, że panie w recepcji również są bardzo nieprzyjemne...

Szczerze mówiąc, jedyne co w miarę mi się tam spodobało to spinning, ale naprawdę nie warto płacić tyle kasy tylko za to... Więc podsumowując: zdecydowanie NIE POLECAM!
Moja ocena
Calypso Sopot kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Byłam wczoraj-wtorek na zajęciach Fitnessie na godz 18.00 było b. mało innych ćwiczących tylko 3 osoby.Pani Instruktorka to jakaś pomyłka, mina jak za karę, chodziła i przeglądała się w lustrze..oglądając swoją sylwetkę nic nie tłumaczyła jak poprawnie wykonywać ćwiczenia,nie było żadnej rozgrzewki,wręcz wyśmiewała sie z popelnianych
błędów. ODRADZAM TEN KLUB 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry