Widok

Stella

Stella Temat dostępny też na forum:
Nowe osiedle powstanie w zasadzie u styku Pruszcza Gdańskiego z Trójmiastem. Dlatego bardzo szybko dojechać będzie stąd można zarówno do centrum Pruszcza, jak i Śródmieścia Gdańska. Jednocześnie w najbliższej, znacznie rozbudowanej w ostatnich latach okolicy, znajduje się pełna infrastruktura zapewniająca komfortowe życie na co dzień (włącznie z małym centrum handlowym w sąsiedztwie). W ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładny

Całkiem ładnie się prezentuje na wizualizacji, inny niż pozostałe szescienne klocki. Powodzenia!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oddanie

Witam,

Ktoś ma informację kiedy planuja wydawać mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak

Początek marca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Info

Skąd te informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Remonty pod klucz,

666 663 671
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oddanie

Zakupiłem mieszkanie w budynku nr 1 i dostałem informację ze 2/3 tydzień marca ma być oddanie a po 10 lutym maja być wysłane maila odnośnie możliwości zrobienia pomiarów mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oddanie

Podtrzymują terminy robił Pan pomiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynek 2

Ja pomiary robiłem w połowie stycznia, odbiory mieszkań miały być na początku marca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zrobiłem pomiary w terminie takim na jaki się umawiałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ACTiva

Oglądał ktoś już swoje mieszkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujący niech się nie dają zbajerować dojazdem

Stoi się w korkach i na wyjeździe do Gdańska, i na obwodnicę. Autobus raz na godzinę, a do dworca daleko (chyba, że rowerem, to wtedy całkiem OK)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie nie stoi się w korkach?

Dojazd z centrum w godzinach szczytu zajmuje 25 minut, bez korków 15 minut. Do dworca pieszo 15 minut, tyle co z Wyspiańskiego na dworzec we wrzeszczu, Regio jeździ co 15 minut.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

autobus raz na godzine? Mieszkał Pan kiedys w pruszczu? chyba ze mowi Pan o lini 132-przystanek pogotowie w weekend xd chwała bogu całe 300 m dalej jest przystanek chopina z kotrego ciagle cos jezdzi. jak nie ztm to inni przewoznicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Standard / Wykończenie

Cześć,

Jesteście zadowoleni z pracy dewelopera ? Standard mieszkań jest okej, przykładają się do pracy ? Mieliście jakieś poprawki, niedoróbki ?
Ściany proste, gładź okej ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie jest okej,

Z takich denerwujących rzeczy to otwory drzwiowe są zbyt duże, zmiany aranżacyjne nie wprowadzone z taką dbałością jak to powinno wyglądać, ale wszystki jest do naprawienia niedużym kosztem. Ściany równe, kąty proste, części wspólne bardzo ładne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Standard deweloperski

Jak inni którzy kupili tam mieszkanie ? Jest okej pod względem wykończenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca dewelopera _ standard

Czy wszystkie rury są ładnie pochowane w ścianach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

do góry