Widok

Stłuczka

Cześć,
chciałem się trochę rozeznać w temacie odszkodowań. W ubiegłym miesiącu miałem stłuczkę swoim VW Tiguanem. Dostałem wycenę w PZU, która jest śmiesznie niska. Same zamienniki, rbg 55zł/h, jakieś amortyzacje. Czy znacie kancelarie odszkodowawcze w Trójmieście godne polecenia?
Jak ktoś ma doświadczenia to proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda z twojego AC czy z OC sprawcy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda z oc sprawcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szkoda jest z oc sprawcy, to poszukaj warsztatu, który współpracuje z PZU i niech ci naprawią twoje auto bezgotówkowo. To dużo prostsze i szybsze rozwiązanie niż zabawa z firmami odszkodowawczymi.
Na czas naprawy powinieneś dostać auto zastępcze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam kancelarie która ma siedzibę na Jasieniu, Odzyskamyodszkodowanie.pl
Sprawnie poszło i spory dodatek do mojej szkody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oddajesz auto do warsztatu i naprawiasz auto bezgotówkowo i nic cię nie interesuje w czym problem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem w tym, że część poszkodowanych chce sobie na tym "dorobić", biorąc pieniądze do ręki i naprawiając szkodę po kosztach (albo i wcale).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem: lekko zarysowany błotnik i decyzja ubezpieczyciela lakierowanie , choć wystarczyłby profesjonalny detailing - zamaskowanie rysy , ale ASO nie robi takich rzeczy oni po prostu je...ną drugą warstwę lakieru wg wyceny. Potem gdy przyjdzie sprzedawać auto będziesz się tłumaczył jak to auto bezwypadkowe ma malowany błotnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

do góry