Widok

Stocznia Sunreef Yachts

Pracował ktoś z was u nich? Od niedawna jestem w Gdańsku i szukam pracy na produkcji.Do warunków szkodliwych i ciężkiej pracy już przyzwyczajony ;) Ale Sunreef coś dziwnie długo szuka pracowników i miło było by usłyszeć coś na temat zanim rzucę cv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż tam pracował, co prawda w biurze, ale mówił że rotacja wśród pracowników na produkcji nie jest duża. Myślę, że od wysłania cv jeszcze nikomu ręki nie zjadło, o konkretne warunki możesz wypytać jak już zaproszą Cie na rozmowę. Z mojej strony (kobiecej, subiektywnej) jak na takie warunki i typ pracy to warunki nie są złe, tylko trzeba się do tego nadawać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
popracuj tam a nie pi.......sz "maz tam pracowal, ale w biurze". w biurze moze i warunki nie sa zle i rotacja niewielka. ale na hali juz tak rozowo nie bylo. idz i zobaczysz co sie tam dzieje. wielu znajomych stamtad zwialo jak nadazyla sie okazja. chwala wszystkim tym ktorzy byli w porzadku wobec innych i jeszcze tam siedza !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Firma krzak :-) Taka jest prawda!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlugo szuka bo tam jak w galeonie w straszynie nikt za dlugo miejsca nie zagrzewa. pracowalem tam 8 m-cy i w sumie wszystko ok pieniadze na czas...ale tylko to. ludzie traktowani sa jak smiecie, systemy logowania jak w jakims swiatowej klasy laboratorium albo lepiej - w pentagonie. nawet przy wynoszeniu smieci jestes wylogowany :D nie wiem jak to teraz funkcjonuje ale byc moze prawda jest ze nawet za wynoszenie smieci ten system nie nalicza ci czasu pracy i potem odciagaja. minuta spoznienia - godzina w plecy. nadgodzin i niedziel nie robisz, zwalniaja.
po pozarze styczniowym wszystko sie powalilo. kierownicy tez chodza i patrza do czego sie czepic. milo wspominam tylko 2 kierownikow...nie bd podawal imion i nazwisk, ale chyba wszyscy starzy pracownicy i ci ktorzy odeszli w tym samym okresie co ja, wiedza o kogo chodzi. owszem, wyslij cv, jesli przyjma to pracuj, a noz widelec ci sie spodoba. ale z wlasnego doswiadczenia zycze ci abys trafil na ktoregos z tych 2 normalnych bo reszta to patalachy nie znajace sie na niczym. pozdrawiam:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

co za kłamstwa wypisuje tu jakiś patałach???

cały czas pracuje i uwazam że warunki pracy sa bardzo dobre,wszyscy koledzy na produkcji maja umowy na stale,wyplaty sa zawsze na czas,widac po wypowiedziach ze jakiś stukniety koleś probuje niszczyc dobry wizerunek firmy,podaje sie za pracownika firmy Sunreef Yachts nie mając najmniejszego pojecia na temat budowy katamaranów. Uważam ze cała kadra kierownicza sklada sie z bardzo dobrych fachowców,takze te brednie ktore wypisuje tu jakis dywersant nie mają zupełnie pokrycia. W innych spolkach na terenie stoczni gdańskiej,remontowej i północnej tysiące ludzi pracuje na umowach śmieciowych lub na czarno,natomiast w SY pracownicy zarówno na produkcji jak w biurach mają umowy na stałe. Tym patałachem co wypisuje same kłamstwa na forach powinna zając sie policja,obraża kadre kierowniczą, psuje dobry wizerunek firmy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 39
to mówiłem ja -jarząbek ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
komentarz sponsorowany. ty czasem nie jestes tym d*polizem franka?? kierownikiem hali??
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiesz co kolego jeśli uważasz ,że kierownicy się znają na tym co robią to nie wiem w której części hali produkcyjnej Ty byłeś.Tam nawet kontrola jakości nie wie co robi i pyta pracowników jak to jest zrobione.A Ty śmiesz twierdzić ,że kierownicy się znają.Zabawne! Ale żyj dalej w błogiej nieświadomości i myśl tak dalej.Pozdrawiam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Taki cwaniak jesteś ,to co ludzie piszą to prawda zacznijcie płacić należycie za pracę ,umowy konkretne a jeśli wiesz to jak umowy nie dasz w ciągu 1-2 dni to już kwalifikuje się to jako sprawa karna i za nadgodziny płacić cwaniaki . W tedy możesz się wypowiadać . Bo większość pracodawców ,,to oszuści powinni w ryj powinni dostać ,,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak kształtują się zarobki w tej firmie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

firma...

Niby duza firma z wielka przyszloscia...biznes to biznes ale jesli chodzi o ludzi ktorzy szukaja pracy jako szara jednostka produkcyjna to nie radze nikomu isc do tej pracy jest to męka i nic wiecej, kierownicy niektórzy staja na wysokosci zadania i nawet potrafia rozmawiac z pracownikiem ale co niektórzy naprawde nie powinni tam pracowac akurat pozwole sobie użyć tego kierownika imieniu Łukasz :) mam nadzieje ze nikt na niego nie trafi bo tylko zmarnuje sobie kariere, poza tym tną godziny pracy i w wała leca z wyplatami nabiegasz sie zeby dostac zaplacone, oprocz tego jestes zerem kiedy tam pracujesz...hmm wnioski poszukaj lepszej pracy jesli jestes na tyle ambitny :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zadziwia mnie, że firma nie posiada żadnego pozytywnego komentarza, jedynie odpowiedzi, zapewne kogoś z działu kadr, że firma jest ok, same super latywy. Prawda jest taka, że praca w sunreef Yachts to jakaś porażka. Mogę zapewnić że wszystkie negatywne opinie nie są wyssane z palca. Zaczynając od kierownictwa, sami wykwalifikowani pracownicy- prawda jest taka że kilku kierowników jest spod młotka, tzn. po zawodówce którzy zaczynali prace na "szlifierce". Zero jakiejkolwiek organizacji. Brak kultury osobistej, wyzwiska od pier... nierobów, że większość powinna zmienić zawód to na porządku dziennym. Największą kpiną jest magazyn. przez ostatnie 5 miesięcy zwolniło się ok. 20 osób. Na magazynie pracuje ok. 10 ludzi więc co 2 tyg. ktoś przychodzi, ktoś odchodzi. Łącznie z kierownictwem i biurem:) Praca pod ciągłym stresem. Dla niedowiarków proszę przejrzeć liczbę ogłoszeń pracy na internecie, mam wrażenie, że niektórych w ogóle nie ściągają bo wiedzą że za moment i tak ktoś się zwolni, albo inaczej, zostanie zwolniony. Przykładem jest kierownik lakierni, który po 9 latach pracy został wyrzucony na zbity (...), dlaczego? To wie sam dyrektor, ponieważ domyślam się że właściciel nie wie co tam sie dzieje. W niektórych działach trzeba pracować po minimum 10 godzin. Znajomy który również tam pracował, usłyszał od kierownika żeby, jak to on ujął "od połowy miesiąca naszykowali się na zapier.. w robocie, poinformowali swoje matki, żony i kochanki, że do domu będą wracali tylko się przespać. Tzn. praca po 11-12 godzin ponieważ wodowana będzie łódka". A niech ktoś tylko się sprzeciwi, to wiadome są tego konsekwencje. Trzeba się prosić, wpisać w kalendarz z miesięcznym wyprzedzeniem, jeżeli chce się wyjść normalnie po 8 godzinach pracy. Rekordzista wyrobił 440 godzin w miesiącu. Czyli 3 miesiące w miesiącu:) Niejaki Paweł. I niech ktoś spróbuje zaprzeczyć. Nic tylko pracować, pracować. Nawet przyjęło się, że kierownictwo łódek na ludzi z produkcji mówią 'murzynki" a na magazyn "żołnierze". Sami sobie odpowiedzcie dlaczego.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama prawda zgadzam sie w 100% niestety ale tak tam jest...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawi mnie tylko dlaczego nikt z tym nic nie robi. Ludzi traktuje się jak śmieci jeden z kierowników albo jest kobietą i ma co miesiąc okres albo powinien się leczyć u psychiatry. Już dawno ktoś powinien założyć mu sprawę o mobing. Mam tylko nadzieję że ktoś to zrobi w niedługim czasie. Bo koleś na to zasługuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A jak z zarobkami no lakiernik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha chyba jestes porąb...ny człowieku.... sponsorowane kometarze dziwne ze inne firmy nie sa tak kometowane...cała firma warta tyle co nic.... niech nikt tam ni idzie pracowac lepiej robic w ochronie :D
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie tu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Syf jeszcze malarii brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie uciekają dymasz od rana do nocy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

i to za głodowe stawki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znajomy byl na rozmowie ,ale jak zastrzegl ze nie interesuje go praca w nadgodzinach i soboty to dziwnie sie na niego patrzyli ,zglosil sie na ogloszenie ktore wisi juz od roku nonstop -szukaja technika ,a stawka jak dla studenta.Tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam firmy sunreef yacht fitma dużo obiecuję daje umowę zlecenie a po mięsonc ludzi zwalniają na brak pracy jeśli szukasz stalej firmy i zetelnego pracodawcy to napewno nie w tej firmie firma sunerf yacht cały czas się ogłasza więc też daje dużo do myślenia sam podejmij decyzjie ale ja podziękuję takiej firmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsza umowa miesiąc na zlecenie tak ułożona że jak nie podpiszesz następnej lub firma nie zdecyduje się na podpisanie to powracają za wszystko .warunki socjalne łaźnia. Szatnia itp jak na pracę w takich warunkach to tragedia .Płatne parkingi . Itp tak na terenie SG
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (58 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

do góry