Widok

Stoisko na targi, skąd wziąć?

Mamy niedługo w firmie wyjazd na targi branżowe. Podjęłam się (znaczy zostałam wyznaczona) do zorganizowania stoiska. Tylko że nie wiem skąd je wziąć, przydałaby się chyba jakaś firma? Bo raczej zlecenia dla drukarni i przeniesienia tego na jakieś płyty wielkoformatowe nie widzę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W zamówieniu targowym masz opcje z zabudową lub bez jezeli chodzi o stoisko. W kwestii o co Ci chodzi nie bardzo rozumiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie po to cię wyznaczyli żebyś ty zlecała teraz to innej firmie , narzędzia w dłoń i do pracy ! Zlecić firmie to i szef potrafi, a w końcu po coś cię zatrudnił ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

~wdr - głupia uwaga

Autorko, Anna dobrze mówi. W pierwszej kolejności zorientuj się, co oferują same targi, tzn. co dają w pakiecie podstawowym ze stoiskiem, a co można dokupić i wtedy myśl dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LoL Głupia tylko do momentu aż się zorientujesz że jej post to preludium do wstawienia linku reklamującego firmę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

do góry