Widok

Stomatolog Wrzeszcz

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Witam.
Potrzebuję dobrego stomatologa najlepiej we Wrzeszczu, bo blisko domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj Jurkiewicz 502 251 403. Jestem bardzo zadowolony, tylko z terminami coraz trudniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr. Ewę Piosik ze Stomatologii dzieciecej Wiewiorka, przyjmuje w Gdansku na Hallera 137 (tel 587191616). Leczy dzieci jak i dorosłych. Jestem bardzo zadowolona z usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem dokładnie co to znaczy dokładnie "blisko domu", ale na ul. Lelewela w Browarze implant wstawiał mi meeeeeega fajny stomatolog. 10 minut od stacji Wrzeszcz PKP więc spoko. Dawno w sumie już mnie tam nie było a powinnam iść do K2Dental chociaż zrobić sobie przegląd czy wszystko nadal jest w porządku ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też u nich robilam krotko przed kwarantanna, byłam tam pierwszy raz i wrazenia mocno pozytywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Miejsce na imprezę firmową 10-15 osób (18 odpowiedzi)

Cześć, Poszukuję miejsca w trójmieście na imprezę firmową. Zależy mi na kameralnym otoczeniu...

do góry