Widok

Stomatolog na NFZ

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dobrego i znającego się na swojej pracy stomatologa (najlepiej na nfz bądź niedrogo prywatnie) w Gdyni, najlepiej w okolicach Witomina. Niestety lekarz do którego trafiłam liczy sobie aż 200zł na zęba. Będę wdzięczna za wszystkie namiary, gdyż w Trójmieście mieszkam dopiero od kilku miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam ALMED w gdansku grunwaldzka 142 bardzo milo i sympatycznie na nfz
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej.plecam przychodnie w Gdyni przy ul.Legionow.super wyposazenie,rentgen na miejscu/nie placisz!/doktor powie Ci co mozesz na fundusz,jakie zabiegi ,jakie plomby itp.jezeli za cos musisz doplacic to jest duzo taniej niz u prywaciarza.Mam szcescie ,ze trafilam do tej przychodni,bo pseudodentystka prywatna,u ktorej probowalm leczyc zeby i wymienic koronke zdarla ze mnie full kasy,a i tak nie zrobila do konca tego co zaczela a na koniec spowodowal skrecenie mojej szczeki,co spowodowalo ,ze przez 2 tygodnie musialam sie zywiic przez slomke!!Polecam Ci moja Pania stomatolog:Dorota Zmuda-Michalska tel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
jest fajny stomatolog ja do niego chodziłam nazywa sie STACHOWIAK ma swój gabinet w Falochronie na witominie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też do niego chodziłem ale teraz chyba już nie jest na NFZ ???
Znaczy i tak u niego brałem dodatkowo płatną lepszą plombę za ok 50 zł.
Ile teraz borowanie i plomba na 1 ząb u niego kosztuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w evi-medzie masz stomatologa na nfz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam. Mąż kilka razy w nocy wstawał tak go ząb boli. Jest gdzieś stomatolog na NFZ z dyżurem weekendowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawie w każdej prywatnej klinice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

do góry