Widok

Storia

Storia Temat dostępny też na forum:
Storia powstaje w dzielnicy Aniołki, która sąsiaduje z Wrzeszczem z jednej strony i Śródmieściem Gdańska z drugiej. Zapewnia to świetną komunikację, dostęp do wszystkich miejskich udogodnień, oraz natury, bo Aniołki to jedna z najbardziej zielonych dzielnic z największą liczbą miejskich parków. W spacerowej odległości od Orzeszkowej 13 jest ich aż cztery, większość z wyjątkową historią i ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ceny nie są tu najniższe ale też nie ma się co dziwić, bo lokalizacja dobra, ja ostatecznie zdecydowałam się na zakup mieszkania na Jasieniu na osiedlu Gdańskie Tarasy, tam jest jeszcze taniej a lokalizacja w sumie też całkiem niezła
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

serio?

Ty serio porównujesz. Jasień do Aniołek sąsiadujących ze śródmieściem? xDDD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To deweloper taki bełkot tworzy

Firma która zajmuje się Gdańskimi tarasami na jasieniu właśnie w taki sposób próbuje reklamować to śmieszne osiedle, wystarczy opinie na ich stronie poczytać, paranoja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arek

wewnątrz, niestety, już wygląda staro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raspator

Śmiałem się, że frajerzy kupują po 17 tyś za metr nowe mieszkanie. Teraz sam w Storii kupuję po 21 tyś za metr. Tak się kończy moje czekanie na wyczekiwany krach na rynku mieszkaniowym. Mam nadzieję, że lokalizacja w centrum miasta wynagrodzi mi ten ból.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Aniołki

Orzeszkowej 7 (5 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

do góry