Widok

Straż Miejska w nowej roli?

Jestem zbulwersowany tym co dzisiaj zobaczyłem. Otóż sopocka STRAZ MIEJSKA w roli ochrony. Na sopockim deptaku w centrum miasta przy pięknej pogodzie obok Delikatesów na Monte Cassino ustawiono przed południem stragan "na dechach" na którym,przypuszczam, bez zezwolenia Urzędu Miasta od ponad 3 tygodni rozkładają się handlarze oferujący przechodniom towar/tandetę/jak z bazaru. Zresztą obojętnie,co by sprzedawali, nie jest to miejsce ani forma do tego typu handlu. W dniu dzisiejszym w południe po Deptaku spacerowało mnóstwo turystów zagranicznych, którzy robili sobie zdjęcia i komentowali, jak to możliwe ,że ani Policja ani inne służby/STRAŻ MIEJSKA?/ nie potrafią sobie z tymi tandeciarzami poradzić.Tym bardziej, że tuż przy straganie stał sobie samochód STRAŻY MIEJSKIEJ, w którym spokojnie siedziało sobie 2 panów strażników, a wokół straganu w najlepsze kwitł sobie handel tandetą.Jak to odebrać? Po prostu -OCHRONA.Po moim telefonie do dyżurnego Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta otrzymałem informację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może dostali za to po parze skarpetek:)? Ale faktyczniie ochyda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dolny Sopot

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry