Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia Profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, empatia, ogromna wiedza to tylko kilka...
~Ola
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 października 2022

Patryk - opinia W pełni profesjonalne odczucia z pośrednictwa w zakupie mieszkania przy...
~Patryk
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Przemysław - opinia Agentka nieruchomości z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalne podejście do...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i duża doza zaangażowania. Poczułam się zaopiekowana i...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

MiP - opinia wątek zamknięty Współpraca z Sonią to czysta przyjemność. Dbanie o klienta na wysokim...
~MiP
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Andrzej S. - opinia wątek zamknięty W sposób błyskawiczny i kompetentny przeprowadzona sprzedaż mieszkania,...
~Andrzej S.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

HenSolo - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Soniu za znalezienie idealnego mieszkanka oraz...
~HenSolo
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Korzystałem z porad Pani Soni w wyborze nieruchomości z rynku pierwotnego...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do sprawy :)
~Mateusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować Pani Soni Fabiszak za profesjonalną pomoc i...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lipca 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście, umowa bez "kruczków" (dostałem kilkanaście...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lipca 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra komunikacja i kontakt ze stronami transakcji, profesjonalne...
~Dorota
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lipca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi biura street estate przy sprzedaży mojej...
~Marek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry