Widok

Strona Trójmiasto po liftingu

Zupełnie nie podoba mi się oblicze trójmiasto.pl po liftingu. Stary wygląd był dużo lepszy i oryginalny. Obecny łudząco przypomina portal wp, onet i tym podobne. Przyzwyczaiłam się do starego wyglądu i teraz zupełnie nie mogę się odnaleźć na nowej stronie co nie ukrywam powoduje, że już nie wchodze tak często na trójmiasto.pl. Moim skromnym zdaniem przemiana na gorsze.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam takie same odczucia. Strona mało czytelna i brak tego intuicyjnego interfejsu co był wcześniej. Brakuje mi przycisków które były na samej górze, gdzie jasno i czytelnie można było sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej, znaleźć informacje kulturalne oraz inne. Teraz strona mało ciekawa i mdła.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chodzi aby administratorom było łatwiej a nie Wam.

Gdyby strona trojmiasto.pl byłaby 10 x gorsza wizualnie to i tak będzie to trójmiejski portal numer 1.

Podejrzewam, że administratorom jest o wiele łatwiej zarządzać stroną teraz niż jak wyglądąła poprzednio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wydaje mi sie aby wygląd strony wiązał się z jej łatwiejsza obsługą przez administratora. Co to ma do rzeczy?
Zresztą strona internetowa służy głównie internautom a nie administratorom i powinna być wygodna przede wszystkim dla jej użytkowników (klientów). Źle przygotowana strona, mało czytelna to mniej ludzi ją odwiedzających.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry