Widok

Strona Wesołego Jędrusia

Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej prywatnej stronki. Znajdziecie tam moje (niedostępne aktualnie na stronie Harpagana) poradniki oraz relacje, trochę przydatnych adresów oraz próbkę mojej poetycko-muzycznej TFUrczości.
Adres strony: http://strony.wp.pl/wp/andrzejsochon/
Życzę miłej lektury. Do zobaczenia na 25. Harpaganie w Elblągu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No musz Ci pogratulowac strona mi się bardzo podoba(chodz muglbys troche dołożyć szty graficznej), ale i tak uważam że jest wporzo:)Po za tym wiersze są ruwnież fajne a najbardziej "Autobusem mego życia" pewnie byłem e tym tłumie:) a po za tym chcę tobie podziękować że umieściełeś tam swoje rady ponieważ jestem mlody i chętnie z nich skorzystam.Narazie i rzycze powodzenia w dalszym robudowywaniu strony:)

cze wam wszystkim!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję. Stronę na pewno będę rozwijał, bo po to ją zrobiłem. Na razie wrzuciłem tam to, co miałem gotowe. Jeśli chodzi o grafikę, mam dylemat. Ci, którzy mają sztywne łącze i dobry sprzęt czują z pewnością niedosyt oglądając strony, na których jest prawie sam tekst, za to osoby korzystające z powolnych łączy telefonicznych, dostają białej gorączki, gdy przez pół godziny ładują się obrazki. Trzeba wybrać złoty środek, ale to nie zawsze jest łatwe. Z czasem na pewno umieszczę na stronie trochę swoich fotografii, ale muszę najpierw przekopać szafę z kilkudziesięcioma pudłami slajdów i stosem albumów, coś wybrać, zeskanować i opisać.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No z tymi obrazkami to prawda bo na modemie to tragedia oglądać obrazki.No ale cóż wybur należy do ciebie choć jakieć ciekawe fotki napewno by każdego zainteresewoały:)życze powodzenia

cze wam wszystkim!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za mail z powiadomieniem... Porady sa dla mnie szczegolnie cenne ....
Pozdrawiam
Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0