Widok

Strona wyjątkowy prezent lub katalog marzeń - proszę o opinie.

Czy ktoś już zamawiał z Was z tych stron jak w tytule ?

Jakieś opinie ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamawiałem i wyjątkowy prezent jest ok, ale jeśli chcesz się co nieco przekonać na "własnej skórze" to wybierz się do galerii handlowej. Wyjątkowy Prezent ma punkty handlowe w całej Polsce i możesz porozmawiać ze sprzedawcą i sama się przekonać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjątkowy prezent jest o.k. Wiele razy zamawiałem i NIGDY żadnych kłopotów.
Odradzam Katalog Marzeń. Ta firma wydaje się nie mieć pojęcia o tym, co robi. W razie kłopotów umywają ręce, proponują coś w zamian nieadekwatnego i mają w d..., że komuś z marzeń zrobili g...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłem usługę w Katalog Marzeń z zamiarem skorzystania z konkretnego miejsca realizacji (dostępne były dwa), a podczas rezerwacji zostałem automatycznie przypisany do tego, które było mniej atrakcyjne. Podanym powodem było to, że nie wpisałem wybranego miejsca w polu przeznaczonym do wpisania alternatywnych terminów. Gdy się zorientowałem, było za pózno na zmianę. Nie jestem zadowolony z realizacji i nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popatrz sobie po pomysłach z Prezent Marzeń - setki pozycji. Jest spa, fajne auta, sesje foto, latanie i wiele innych tematów. Tak naprawdę ograniczeniem jest budżet i czyjeś uprzedzenia, ale w praktyce fajny prezent można pod każdego sobie dopasować. Najważniejsze, żeby nie było to byle jakie rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupowałam 3 razy w katalog marzen i nigdy nie było żadnego problemu, panie z obsługi są mega miłe i pomocne, polecam M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja korzystałam i z wyjątkowego, i z katalogu i z prezentu marzeń. Dwa pierwsze tragedia, klient sam musi się o wszystko martwić, problemy z rezerwacją, vouchery wyglądają dużo gorzej :/ Za to od pewnego czasu jestem wierna prezentowi marzeń, jedyny minus to często zajęta infolinia - ale co się dziwić przy takiej dobrej organizacji ;) panie w punktach bardzo na + firmy, oferta naprawdę duża i pomoc posprzedażowa też strzał w dziesiątkę. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w 100% polecam Katalog Marzeń! Najlepsza obsługa, najszersza oferta i najtańsze ceny! :) Świetne prezenty na każdą okazję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

prezent (10 odpowiedzi)

Musze kupić swojemu bratu jakiś fajny prezent na 20 urodziny. Jako, że jest to aktywny i dośc...

do góry